İstanbul Karabük Otobüs Bileti

İstanbul - Karabük Otobüs Seferleri

 • Soner Turizm
  ESENLER OTOGARI
  20:00
  KARABÜK
  03:30
  300,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ESENLER OTOGARI
  09:00
  KARABÜK
  16:30
  350,00 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKOY TESIS
  00:20
  KARABUK
  06:30
  350,00 TL
 • Aksakal Seyahat
  KÜÇÜKKÖY
  19:00
  KARABÜK
  01:30
  350,00 TL
 • Sahil Gülü Turizm
  ESENLER OTOGARI
  20:00
  KARABÜK
  02:30
  350,00 TL
 • Varan Turizm
  ALIBEYKÖY
  00:20
  KARABÜK
  06:00
  349,00 TL
 • Safran Turizm
  ESENLER OTOGARI
  11:30
  KARABÜK
  18:25
  349,00 TL
 • Türkay Turizm
  ESENLER OTOGARI
  19:00
  KARABÜK
  02:00
  350,00 TL
 • Abana Bozkurt Seyahat
  BALAT
  21:00
  KARABÜK
  03:45
  349,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksakal Seyahat
Efe Tur
Kastamonu Güven Turizm
Metro Turizm
Safran Turizm
Ulusoy Seyahat

İstanbul - Karabük Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Karabük arası genellikle 7 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Karabük arasında sefer yapan otobüs firmaları Aksakal Seyahat, Efe Tur, Kastamonu Güven Turizm, Metro Turizm, Safran Turizm, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
İstanbul Karabük otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Karabük otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Karabük Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Karabük

Karabük otogarından şehir merkezine ulaşım için çeşitli yollar vardır. Özellikle servisler, minibüs ve taksiler çevre ilçelere ulaşım için oldukça önemli bir yer edinmektedir. En uygun otobüs bileti kampanyalarında sık sık tercih edilen bu kent, her mevsim ayrı bir

güzelliğe sahiptir.

Şehir merkezi ve Safranbolu, Eflani gibi kentlere ulaşım sağlamak için, minibüsler çok sık tercih edilmektedir. Otobüs fiyatları da oldukça ekonomiktir ve merkezde bulunan otogara her yerden kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0370) 424 69 12 numarasından ulaşılabilir. Taksi ile ulaşımı tercih edenler, şoförle görüşerek gidecekleri güzergahla ilgili ne kadar bir miktar ödemeleri gerektiğini öğrenebilirler. Taksi ile ulaşım, birçok kente nazaran daha pahalıdır. Bu nedenle fiyat konusunu
danışarak karar vermeniz şarttır. 
 

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah saat 06:30’dan itibaren başlayan otobüs seferleri, akşam 23:00’e kadar sürmektedir. İlçe ve köylere otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır ve otogara da ulaşmak mümkün olmaktadır. Otogardan çıkınca köprüden karşı tarafa geçerek ya da otogarı dışındaki durakta bekleyerek minibüse binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleri özellikle Safranbolu gibi turistik açıdan merak uyandıran ilçelere ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Otobüs Karabük kentine geldiğinde, servis hizmeti bulunan firmalar yolcu bilgisi alarak, yolcuları servise yönlendirmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan çıktığınızda yolun her iki tarafından da minibüslerle gitmek istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. Bir adet köprü bulunan otogar çıkışında, gidiş ve dönüş yönünden her 15 dakikada bir geçen minibüslere binebilirsiniz. Karabük minibüsleri ile her ilçe ve köye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Son minibüs seferi saat 23:00’te sona ermektedir.

En Popüler İstanbul - Karabük Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Karabük Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -1°C

Haritada Karabük

Karabük Hakkında

Nüfus
236.978
Plaka
78
Telefon Kodu
370