Kastamonu Güven Turizm Otobüs Bileti Al

Kastamonu Güven Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Kastamonu Güven Turizm Hakkında

Kastamonu Güven Turizm

Kastamonu zengin tarihi ile adından söz ettiren şehirlerden bir tanesidir. Türkiye’ni kültür şehirlerinden bir tanesi Kastamonu tarihi ve kültürel mirası ile turistlerin ilgisini çekiyor.
Kastamonu Güven Turizm 1985 yılında Hasan Çatal tarafından ilk olarak Taşköprü Emniyet Ekspres adı altında yolcu taşımacılığı yapmaya başlamış ve bu alanda büyümesini sürdürmüştür.
1991 tarihinde İstanbul-Samsun seferlerine başlayan firma. 2001 yılında Kastamonu Güven adı altında tüm faaliyetlerini bir araya toplamıştır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile beraber Kastamonu Güven Turizm siz değerli yolcularına kaliteli seyahat vermeye devam ediyor.

Kastamonu Güven Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Kastamonu Güven Turizm Türkiye’nin dört bir yanında seferler düzenlemektedir. Başlıca sefer yaptığı şehirler ise;

 • İstanbul,

 • Ankara,

 • Kocaeli,

 • Sakarya,

 • Samsun,

 • Bolu,

 • Çankırı,

 • Karabük,

 • Kastamonu,

 • Zonguldak

Hizmet ve Programları

2008–2009 model Mercedes-Travego marka otobüsleri ile hizmet veren Kastamonu Güven Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığında da konforlu ve rahat bir seyahat imkanı sunuyor. Temiz otobüsleri ve güler yüzlü personelleri ile Kastamonu Güven Turizm otobüs firması ekonomik fiyat politikasını benimseyerek yolcularına hizmet veriyor. Firma rahat koltukları,  televizyonu, şarj ünitesi ve sınırsız interneti ile rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Kastamonu Güven Turizm firması hakkında merak ettiğiniz soruları telefon numaralarından firmaya iletebilirsiniz.


Kastamonu Güven Turizm Bilet Fiyatları

Güvenli ve konforlu yolculuk deneyimini sizlere sunmayı başaran Kastamonu Güven Turizm bilet konusunda da en uygun fiyatları sizlerle bir araya getiriyor. Otobüs bileti satın almak için ister telefon üzerinden isterseniz online olarak kolayca satın alabilirsiniz. Otobüs firmasının bilet fiyatları mesafeye göre değişim gösterir.  

 

Kastamonu Güven Turizm Şehirlerarası Konaklama Tesisleri


Kastamonu Güven Turizm yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerini tercih ediyor. Bu dinlenme tesisleri;

 • Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

 • Doğruyol Dinlenme Tesisleri Ilgaz/ Çankırı

Yolcular tarafından olumlu görüş alan Kastamonu Güven Turizm yıllardır kaliteli yolculuğun bir numaraları adresi olmaya devam ediyor. Seyahat sırasında içecekleri ve açık büfe ikramları ile kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Kastamonu Güven Turizm otobüs bileti satın almak, rezervasyon ya da iptal etmek için firmayı hemen arayabilirsiniz.

Kastamonu Güven Turizm İletişim

Telefon: (0212)-658-10-35
E-Posta: info@kastamonuguven.com.tr
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı No: 37 Bayrampaşa 34036 İSTANBUL/TÜRKİYE

Kastamonu Güven Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kastamonu Güven Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok