Mersin - Bursa Otobüs Bileti

Mersin - Bursa Otobüs Seferleri

 • Özkaymak
  MERSIN (İÇEL)
  02:30
  BURSA
  15:20
  147 TL
 • Kontur Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  09:30
  BURSA
  23:20
  140 TL
 • Özkaymak
  MERSIN (İÇEL)
  14:30
  BURSA
  04:50
  147 TL
 • Köksallar Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  16:30
  BURSA
  04:50
  120 TL
 • Özkaymak
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  BURSA
  07:50
  147 TL
 • Lüks Mersin
  MERSIN (İÇEL)
  18:30
  BURSA
  06:20
  120 TL
 • Mersin Vif Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  18:30
  BURSA
  06:20
  120 TL
 • Adana Villa Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  19:30
  BURSA
  09:50
  100 TL
 • Özkaymak
  MERSIN (İÇEL)
  23:00
  BURSA
  13:20
  147 TL

Mersin - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Mersin Vif Turizm
Özkaymak
Adana Villa Turizm
Lüks Mersin
Lüks Ereğli
Lider Adana Seyahat
Metro Turizm
Köksallar
Mersin Travel Turizm
Kontur Turizm
Mersin Villa Turizm

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Mersin - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  9°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  11°C
 • açık
  Çar
  açık
  11°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  11°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
0
Plaka
16
Telefon Kodu
224