Lüks Karadeniz Online Otobüs Bileti

Lüks Karadeniz En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Karadeniz Hakkında

Lüks Karadeniz

Karadeniz, doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Her mevsimi ayrı güzel bu bölgeye güvenli bir şekilde seyahat edebilmek büyük önem taşır.

Lüks Karadeniz; 1992 yılında kurulmuş, yıllardır sektör de yerini koruyan bu firma yenilikçi ve güvenilir bir firmadır. Türkiye de ki en iyi firmalardan bir olmakla beraber teknolojiyi yakından takip ederek araçlar da en son teknolojiyi kullanmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışının yanında rahatlığı ve huzuru da bununla birlikte sunmaktadır. Uzun yıllardır sektör de olmasının avantajını yaşayan bir firmadır. Araçlar da rahatlık ön plandadır. Bunun ile birlikte sınırsız açık büfe servisi bulunmaktadır. Personeli de eğitilmiş, kültürlü ve yeniliklere açık bir firma olma özelliğini korumaktadır. Karadeniz bölgesinde ki halkın istekleri doğrultusunda kendini geliştirmeyi hedef edinmiştir.

Lüks Karadeniz; uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile her daim sektöründe farklılığı ile ilk sıralarda yer almaktadır. Bu yüzden Karadeniz bölgesinde en çok tercih edilen firma olmakla beraber tercihler sırasında ilk sıradadır.

Lüks Karadeniz; Karadeniz bölgesinden tüm Türkiye ‘ ye seferleri bulunmaktadır.  Rize, Trabzon, Samsun, Çorum, Kayseri, Konya, Ankara, İzmir, Antalya, İzmit, Batum ve Tiflis gibi birçok şehre ve yurt dışına seferleri bulunmaktadır. Doğu ve güneydoğu illerinden bazılarına seferler bulunmaktadır.  Batum ve Tiflis ‘ e turlar dâhilinde seferleri bulunmaktadır. Turlara katılarak farklı bir yurt dışı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Lüks Karadeniz İletişim

Telefon: (0464)-444-00-53
Telefon: 04646124700
E-Posta: info@lukskaradeniz.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 2-3-7, Pazar, Rize

Lüks Karadeniz En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Karadeniz Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok