Lüks Karadeniz Otobüs Bileti

Lüks Karadeniz Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
65
Genel Merkezi
Kahramanmaraş, Turkey
Kuruluş Tarihi
1995
Firma Puanı
0 / 5

Lüks Karadeniz Hakkında

Lüks Karadeniz

Karadeniz, doğal güzellikleriyle mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Her mevsimi ayrı güzel bu bölgeye güvenli bir şekilde seyahat edebilmek büyük önem taşır.

Lüks Karadeniz; 1992 yılında kurulmuş, yıllardır sektör de yerini koruyan bu firma yenilikçi ve güvenilir bir firmadır. Türkiye de ki en iyi firmalardan bir olmakla beraber teknolojiyi yakından takip ederek araçlar da en son teknolojiyi kullanmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışının yanında rahatlığı ve huzuru da bununla birlikte sunmaktadır. Uzun yıllardır sektör de olmasının avantajını yaşayan bir firmadır. Araçlar da rahatlık ön plandadır. Bunun ile birlikte sınırsız açık büfe servisi bulunmaktadır. Personeli de eğitilmiş, kültürlü ve yeniliklere açık bir firma olma özelliğini korumaktadır. Karadeniz bölgesinde ki halkın istekleri doğrultusunda kendini geliştirmeyi hedef edinmiştir.

Lüks Karadeniz; uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile her daim sektöründe farklılığı ile ilk sıralarda yer almaktadır. Bu yüzden Karadeniz bölgesinde en çok tercih edilen firma olmakla beraber tercihler sırasında ilk sıradadır.

Lüks Karadeniz; Karadeniz bölgesinden tüm Türkiye ‘ ye seferleri bulunmaktadır.  Rize, Trabzon, Samsun, Çorum, Kayseri, Konya, Ankara, İzmir, Antalya, İzmit, Batum ve Tiflis gibi birçok şehre ve yurt dışına seferleri bulunmaktadır. Doğu ve güneydoğu illerinden bazılarına seferler bulunmaktadır.  Batum ve Tiflis ‘ e turlar dâhilinde seferleri bulunmaktadır. Turlara katılarak farklı bir yurt dışı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Lüks Karadeniz İletişim

Telefon: (0464)-444-00-53
Telefon: 04646124700
E-Posta: [email protected]lukskaradeniz.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 2-3-7, Pazar, Rize

Lüks Karadeniz Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Lüks Karadeniz SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Karadeniz firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Karadeniz firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Karadeniz otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Karadeniz otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Karadeniz otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Karadeniz biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Karadeniz otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Karadeniz otobüs firması başlıca Giresun, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 17 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Karadeniz otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Karadeniz Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok