Kayseri Samsun Otobüs Bileti

Kayseri - Samsun Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  KAYSERI
  01:00
  SAMSUN
  07:00
  390,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  KAYSERI
  01:00
  SAMSUN
  08:00
  400,00 TL
 • Topçam Turizm
  KAYSERI
  03:30
  BAFRA
  12:45
  380,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  KAYSERI
  00:00
  SAMSUN
  07:15
  370,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  KAYSERI
  04:00
  SAMSUN
  12:30
  400,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  KAYSERI
  23:00
  SAMSUN
  05:30
  400,00 TL
 • As Adana Seyahat
  KAYSERI
  01:00
  SAMSUN
  08:10
  400,00 TL
 • Metatur Turizm
  KAYSERI
  08:00
  SAMSUN
  15:30
  400,00 TL
 • Süha Turizm
  KAYSERI
  23:59
  SAMSUN
  06:29
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Samsun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Lider Adana Seyahat
Metatur Turizm
Metro Turizm
Mis Amasya
Şanlıurfa Astor Turizm
Süha Turizm
Tokat Seyahat
Tokat Yıldızı
Anadolu Tufanbeyli Turizm
Ulusoy Seyahat
Yeni Adana

Kayseri - Samsun Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Samsun arası genellikle 6 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Samsun arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Lider Adana Seyahat, Metatur Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya, Şanlıurfa Astor Turizm, Süha Turizm, Tokat Seyahat, Tokat Yıldızı, Anadolu Tufanbeyli Turizm, Ulusoy Seyahat, Yeni Adana firmalarıdır.
Kayseri Samsun otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 390 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Samsun otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Samsun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Samsun Samsun otogarında ulaşım imkanları oldukça fazladır. Taksi, minibüs ve otobüslerle ulaşım sağlanan otogarda, ücretsiz otobüs servisleri de tercih edilmektedir.

Şehir içi ulaşım konusunda Samkart adı verilen bir akıllı bilet sistemi ile taşımacılık sağlanır. Otobüs ve Samulaş adı verilen hafif raylı sistem araçlarında kullanılan bu kart sayesinde, her zaman ekonomik bir şekilde seyahat etmek mümkün olmaktadır.

Ankara bulvarı üzerinden ulaşılan otogara doğu yönünden gelecek olanlar ise çevre yoluyla ulaşım sağlayabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Samsun otogarı bekleme alanlarında bulunan taksi durağından 0549 465 6167 numarasını kullanarak taksi talep edebilirsiniz.
Her zaman bulabileceğiniz taksilerle ulaşım toplu ulaşımdan daha pahalı olduğu için uzak mesafelerde pazarlık yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın içinden kalkan otobüslerle Samkartınızı kullanarak ekonomik bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.
Şehir merkezi için meydan durağında ineceğiniz otobüsler, dönüş için de terminale gitmektedir ve sabah 6.15 itibariyle seferlerine başlamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın ana giriş kapısının önündeki açık otopark ve bekleme alanında otobüs firmalarının ücretsiz servisleri vardır. Bu servislerden yararlanabiliyorsanız, ücretsiz olarak şehir merkezi ya da farklı güzergahlara ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Neredeyse her dakika bulabileceğiniz halk minibüsleri ile de şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Para geçerli olan bu minibüsler, Samsun’un tüm ilçelerine farklı güzergahlardan gitmektedir. Şehir merkezine ulaşıp şehir merkezinden Ladik ya da Ayvacık gibi bölgelere ulaşabilirsiniz.


Samray ile Ulaşım

Otobüs, servis ya da taksiyle şehir merkezine ulaşıp, Cumhuriyet meydanından Samray’a binebilirsiniz. Samkartın geçerli olduğu Samrayla Ankara yolu, Yeni Mahalle ve Üniversite güzergahına ulaşabilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Samsun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Samsun Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  6°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  6°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  7°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C

Haritada Samsun

Samsun Hakkında

Nüfus
1.279.884
Plaka
55
Telefon Kodu
362