Konya Karaman Otobüs Bileti

Konya - Karaman Otobüs Seferleri

 • Lüks Ereğli Turizm
  EREĞLI (KONYA)
  07:00
  KARAMAN
  08:15
  90,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  EREĞLI (KONYA)
  09:00
  KARAMAN
  10:15
  90,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  EREĞLI (KONYA)
  12:00
  KARAMAN
  13:15
  90,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  EREĞLI (KONYA)
  15:30
  KARAMAN
  16:45
  90,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  EREĞLI (KONYA)
  19:30
  KARAMAN
  20:30
  90,00 TL
 • Özkaymak
  KONYA
  01:30
  KARAMAN
  03:00
  100,00 TL
 • Şimşek Seyahat
  KONYA
  01:59
  KARAMAN
  03:29
  100,00 TL
 • Özkaymak
  KONYA
  02:30
  KARAMAN
  04:00
  100,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  KONYA
  03:45
  KARAMAN
  05:30
  120,00 TL
 • Metro Turizm
  KONYA
  05:30
  KARAMAN
  07:30
  100,00 TL
 • Özkaymak
  KONYA
  06:00
  KARAMAN
  08:00
  100,00 TL
 • Özkaymak
  KONYA
  06:30
  KARAMAN
  08:15
  100,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Konya - Karaman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Isparta Petrol
Kontur Turizm
Lüks Karaman Seyahat
Metro Turizm
Özkaymak
Şimşek Seyahat

Konya Hakkında

Konya, evliyalar şehri ve insanlık tarihin ilk yerleşim birimlerinden bir tanesidir. tarihin akışından birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya aslından bir müze şehridir. Konya’da bulunan Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Doğanhisar, Ereğli, Hadım, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Seydişehir güzide ilçelerindendir. Konya yetiştirmiş olduğu büyük İslam alimleri ve evliyalar ile tanınır. Bunlardan en çok bilineni Mevlana’dır.

Şehirin yöresel lezzetleri su, sedirler, patlıcan bayıltan, patlıcan böğürmesi, lahana kapaması, yumurtalı kabak, ekşili kabak, cella, topalak köfte, etli ekmek, çullama, fırın kebabı, erişte çorbası, süt, tutmaç, arapaşı, tandır, mercimekli oğmaç, bamya ve taygadır. Konya’nın köylerinde ve ilçelerinde dokunmuş olan kilim ve halılar alınabilecek olan önemli hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra Konya ve Mevlana’ya yönelik olan hediyelik eşyalarda bol miktarlarda ve her yerde bulunur. şehri ziyaret edip Mevlana Müzesini ve bulunan diğer müzeleri ziyaret etmeden, 10-17 Aralık tarihinde yapılan Mevlana Anma Törenine katılmadan, kilim, halı ve keçelerden satın almadan, düğün yemeğini tatmadan, hanları, sarayları ve camileri ziyaret etmeden, Kilistrayı ve Çatalhöyük’ü ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

Karaman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Karaman

Otogar şehir merkezine sadece 3 km mesafededir ve 5 dakikada ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs, minibüs ve taksilerle kısa sürede varabileceğiniz şehir merkezinde Karaman Kalesi  ile karşılaşırsınız.


Kültür turlarının duraklarından olan Karaman, oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Bu nedenle kısa sürede her yere farklı araçlarla ulaşım sağlarken, ekonomik bir şekilde seyahat etmenin rahatlığını da yaşarsınız.

Öğrenciler genelde otobüs ve minibüslerle seyahat etmeyi tercih eder ve şehir içi trafiği genel olarak akışkandır. Dıt Kart ile belediye otobüslerinde ekonomik seyahat imkanı bulunan Karaman, 8 farklı güzergahta hizmet veren bir toplu taşıma ağına sahiptir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0338) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp Karaman ilçelerine ulaşabilirsiniz.

Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karaman’da belediye otobüsleri 8 güzergahta hizmet vermektedir. Her yere otobüsle ulaşma imkanı vardır ve engelli, yaşlı, basın mensupları ücretsiz, öğrenciler de indirimli seyahat edebilirler.

Otobüslere şehir merkezinden ulaşabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bütün otobüsler otogardan kalktığı için, akıllı kartınızla istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Akıllı kartlar terminal ve akıllı kart satış noktası olan büfelerden temin edilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servis hizmeti varsa, güzergah dahilindeki yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saatleri ve güzergah bilgileri için otobüs firmanızdan bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi taşımada minibüsler de çok tercih edilmektedir. Minibüslerle köylere, mahallelere ve birçok farklı güzergaha ulaşım sağlayabilirsiniz. Gezilecek olan alanlar, belediye ve kamu binaları, okullar gibi resmi makamlara ulaşım için otobüsler ve minibüsler hizmet vermektedir.

En Popüler Konya - Karaman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Karaman Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  1°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  3°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  2°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  3°C

Haritada Karaman

Karaman Hakkında

Nüfus
242.196
Plaka
70
Telefon Kodu
338