Lüks Karaman Birer Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Karaman Birer Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Karaman Birer Turizm Hakkında

Lüks Karaman Birer Turizm


Karaman merkezli yerel bir firma olarak 1995 yılında faaliyet başlayan firma; bugün Lüks Karaman Birer Turizm adıyla karayolu ulaşım sektöründe ilerlemeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne sürekli olarak disiplinli çalışma, güler yüzlü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerine gösterdiği özenle kendi bölgesinin karayolu seyahat taşımacılığı sektöründe söz sahibi olmuş bir firmadır. Yolcularına daha kaliteli, daha güvenli ve daha ekonomik seyahat hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan firmanın en büyük hedefi; Türkiye’nin her iline ve/veya her otogarına geniş araç filosu ile yolcu taşımacılığı yapmaktır. 


Seferleri

Karaman – Konya, Karaman - Antalya arasında çift yönlü ve sık gerçekleştirdiği seferleri ile Lüks Karaman Birer Turizm; Karamanlıların bu yöndeki ulaşım ihtiyacını güven algısı ile sağlamaktadır. Ayrıca firma İstanbul, Ankara ve Eskişehir’den hızlı tren ile Konya’ya ulaşan yolcuların Karaman’a geçişleri konusunda da hizmet vermektedir.  Konya ve Antalya Havaalanı’ndan Karaman’a ulaşım için vip araçlarla seferleri vardır.


Otobüs Filosu

Lüks Karaman Birer Turizm’in araçları; yolcularının her daim rahat etmeleri ve konforlu seyahat ile ulaşacakları noktaya güvenle kavuşmaları için en son teknoloji ile donatılmıştır. Filosu; günümüz şartlarının teknolojik donanımına sahiptir. Travego ve Neoplan araçlardan oluşan filosu ile güvenli ve konforlu seyahat imkanı sağlar. Konya ve Antalya Havaalanı transfer filosu ise vip araçlardan oluşmaktadır. Filoda bulunan araçların hepsi belirli periyotlarla bakıma sokulmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Uzun yılların vermiş olduğu bir donanım ve tecrübe ile yolcularını rahat ettirmek adına her türlü konforu hizmete sunmaktadır. Firmanın araçlarında genel TV ve müzik yayını vardır. Keyifli bir yolculuk için yolcu koltuklarında da müzik yayını ayrıca mevcuttur. Koltuk arkalarında 10 inç’lik ekran mevcut olup; seyahatiniz boyunca ekranların USB girişleri ile kendi arşivinizi değerlendirebilir yahut uydu bağlantısı sayesinde tv kanallarına erişebilirsiniz. Koltuklarda okuma lambaları vardır. Kulaklık, 220 volt priz, araç içi internet diğer araç içi hizmetler arasında sayılabilir. Araç içerisinde ikram servisi mevcuttur. Seyahatinizde su, sıcak soğuk içecek ikramı yapılmaktadır. Servisler esnasında deneyimli muavinler hijyen ve temizlik şartlarına hassasiyet göstermektedir. Firma seferleri esnasında ezan saatlerine ayrıca dikkat etmektedir.

Lüks Karaman Birer Turizm ile  yapacağınız seyahatleriniz için otobüs biletinizi bilet.com’dan güvenle ve hızla alabilirsiniz.

Lüks Karaman Birer Turizm İletişim

Telefon: 0338 212 32 10
Telefon: 0338 214 92 03
E-Posta: lukskaramanseyahat@gmail.com
Website:

Adres:
Yeni Otogar İçi Z-3 Merkez / Karaman

Lüks Karaman Birer Turizm Seferleri

Lüks Karaman Birer Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Karaman Birer Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok