Konya - Denizli Otobüs Bileti

Konya - Denizli Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  KONYA
  01:00
  DENIZLI
  07:20
  85 TL
 • Öz Diyarbakır
  KONYA
  01:30
  DENIZLI
  07:20
  75 TL
 • Star Batman
  KONYA
  02:00
  DENIZLI
  90 TL
 • Kontur Turizm
  KONYA
  02:01
  DENIZLI
  08:50
  80 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  KONYA
  02:10
  DENIZLI
  08:30
  85 TL
 • Ben Turizm
  KONYA
  03:00
  DENIZLI
  08:50
  70 TL
 • Esadaş
  KONYA
  03:15
  DENIZLI
  09:05
  70 TL
 • Patnos İtimat
  KONYA
  03:30
  DENIZLI
  120 TL
 • Isparta Petrol
  KONYA
  03:30
  DENIZLI
  09:50
  63 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KONYA
  04:00
  DENIZLI
  10:20
  70 TL
 • Ben Turizm
  KONYA
  04:00
  DENIZLI
  09:50
  63 TL
 • Isparta Petrol
  KONYA
  04:45
  DENIZLI
  11:35
  63 TL
Tümünü Göster

Konya - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Aksu Turizm
Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Dilmenler Turizm
Esadaş
Isparta Petrol
Kontur Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lider Elbistan
Lüks Aksel Seyahat
Malatya Zafer Turizm

Konya Hakkında

Konya, evliyalar şehri ve insanlık tarihin ilk yerleşim birimlerinden bir tanesidir. tarihin akışından birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya aslından bir müze şehridir. Konya’da bulunan Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Doğanhisar, Ereğli, Hadım, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Seydişehir güzide ilçelerindendir. Konya yetiştirmiş olduğu büyük İslam alimleri ve evliyalar ile tanınır. Bunlardan en çok bilineni Mevlana’dır.

Şehirin yöresel lezzetleri su, sedirler, patlıcan bayıltan, patlıcan böğürmesi, lahana kapaması, yumurtalı kabak, ekşili kabak, cella, topalak köfte, etli ekmek, çullama, fırın kebabı, erişte çorbası, süt, tutmaç, arapaşı, tandır, mercimekli oğmaç, bamya ve taygadır. Konya’nın köylerinde ve ilçelerinde dokunmuş olan kilim ve halılar alınabilecek olan önemli hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra Konya ve Mevlana’ya yönelik olan hediyelik eşyalarda bol miktarlarda ve her yerde bulunur. şehri ziyaret edip Mevlana Müzesini ve bulunan diğer müzeleri ziyaret etmeden, 10-17 Aralık tarihinde yapılan Mevlana Anma Törenine katılmadan, kilim, halı ve keçelerden satın almadan, düğün yemeğini tatmadan, hanları, sarayları ve camileri ziyaret etmeden, Kilistrayı ve Çatalhöyük’ü ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Konya - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  12°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  15°C
 • açık
  Pzt
  açık
  13°C
 • açık
  Sal
  açık
  14°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  16°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258