Konya Denizli Otobüs Bileti

Konya - Denizli Otobüs Seferleri

 • Öz Gülaras Turizm
  KONYA
  23:30
  DENIZLI
  06:00
  250,00 TL
 • Süha Turizm
  KONYA
  23:59
  DENIZLI
  06:29
  250,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  KONYA
  03:00
  DENIZLI
  10:15
  250,00 TL
 • Star Diyarbakır
  KONYA
  00:30
  DENIZLI
  06:00
  250,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KONYA
  22:30
  DENIZLI
  05:10
  250,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  KONYA
  02:00
  DENIZLI
  08:30
  250,00 TL
 • Aras Seyahat
  KONYA
  03:30
  DENIZLI
  09:30
  250,00 TL
 • Patnos İtimat
  KONYA
  03:30
  DENIZLI
  10:00
  250,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  KONYA
  05:00
  DENIZLI
  12:00
  250,00 TL
 • Vangölü Turizm
  KONYA
  07:30
  DENIZLI
  14:30
  250,00 TL
 • Lider Elbistan
  KONYA
  22:00
  DENIZLI
  05:00
  400,00 TL
 • Adıyaman Anka Turizm
  KONYA
  23:25
  DENIZLI
  06:10
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Konya - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Aksu Turizm
Aras Seyahat
Astor Seyahat
Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Dilmenler Turizm
Esadaş
Hatay CSR Turizm
Isparta Petrol

Konya - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Konya Denizli arası genellikle 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Konya Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Aksu Turizm, Aras Seyahat, Astor Seyahat, Best Van Turizm, Beydağı Turizm, Dilmenler Turizm, Esadaş, Hatay CSR Turizm, Isparta Petrol firmalarıdır.
Konya Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 250 TL kadardır.
En ucuz Konya Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Konya Hakkında

Konya, evliyalar şehri ve insanlık tarihin ilk yerleşim birimlerinden bir tanesidir. tarihin akışından birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya aslından bir müze şehridir. Konya’da bulunan Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Doğanhisar, Ereğli, Hadım, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Seydişehir güzide ilçelerindendir. Konya yetiştirmiş olduğu büyük İslam alimleri ve evliyalar ile tanınır. Bunlardan en çok bilineni Mevlana’dır.

Şehirin yöresel lezzetleri su, sedirler, patlıcan bayıltan, patlıcan böğürmesi, lahana kapaması, yumurtalı kabak, ekşili kabak, cella, topalak köfte, etli ekmek, çullama, fırın kebabı, erişte çorbası, süt, tutmaç, arapaşı, tandır, mercimekli oğmaç, bamya ve taygadır. Konya’nın köylerinde ve ilçelerinde dokunmuş olan kilim ve halılar alınabilecek olan önemli hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra Konya ve Mevlana’ya yönelik olan hediyelik eşyalarda bol miktarlarda ve her yerde bulunur. şehri ziyaret edip Mevlana Müzesini ve bulunan diğer müzeleri ziyaret etmeden, 10-17 Aralık tarihinde yapılan Mevlana Anma Törenine katılmadan, kilim, halı ve keçelerden satın almadan, düğün yemeğini tatmadan, hanları, sarayları ve camileri ziyaret etmeden, Kilistrayı ve Çatalhöyük’ü ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Konya - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -3°C
 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -0°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258