Konya Burdur Otobüs Bileti

Konya - Burdur Otobüs Seferleri

 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  KONYA
  06:58
  BUCAK
  12:58
  230,00 TL
 • Özkaymak
  KONYA
  19:01
  BUCAK
  00:01
  240,00 TL
 • Süha Turizm
  KONYA
  01:30
  BUCAK
  06:30
  220,00 TL
 • Esadaş
  KONYA
  00:15
  BUCAK
  07:00
  215,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  KONYA
  02:00
  BUCAK
  07:25
  220,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  KONYA
  02:44
  BURDUR
  09:44
  300,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  KONYA
  07:00
  BUCAK
  12:55
  250,00 TL
 • Topçam Turizm
  KONYA
  23:00
  BURDUR
  04:00
  230,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KONYA
  00:29
  BURDUR
  04:59
  240,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  KONYA
  02:30
  BURDUR
  07:45
  220,00 TL
 • Aras Seyahat
  KONYA
  03:15
  BURDUR
  08:20
  200,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  KONYA
  18:00
  BURDUR
  23:15
  230,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Konya - Burdur Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Ses Turizm
Aras Seyahat
Esadaş
Lüks Adana
Has Diyarbakır Seyahat
Iğdırlı Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Özkaymak
Süha Turizm
Tokat Yıldızı

Konya - Burdur Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Konya Burdur arası genellikle 6 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Konya Burdur arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Ses Turizm, Aras Seyahat, Esadaş, Lüks Adana, Has Diyarbakır Seyahat, Iğdırlı Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm, Özkaymak, Süha Turizm, Tokat Yıldızı firmalarıdır.
Konya Burdur otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 230 TL kadardır.
En ucuz Konya Burdur otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Konya Hakkında

Konya, evliyalar şehri ve insanlık tarihin ilk yerleşim birimlerinden bir tanesidir. tarihin akışından birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya aslından bir müze şehridir. Konya’da bulunan Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Doğanhisar, Ereğli, Hadım, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Seydişehir güzide ilçelerindendir. Konya yetiştirmiş olduğu büyük İslam alimleri ve evliyalar ile tanınır. Bunlardan en çok bilineni Mevlana’dır.

Şehirin yöresel lezzetleri su, sedirler, patlıcan bayıltan, patlıcan böğürmesi, lahana kapaması, yumurtalı kabak, ekşili kabak, cella, topalak köfte, etli ekmek, çullama, fırın kebabı, erişte çorbası, süt, tutmaç, arapaşı, tandır, mercimekli oğmaç, bamya ve taygadır. Konya’nın köylerinde ve ilçelerinde dokunmuş olan kilim ve halılar alınabilecek olan önemli hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra Konya ve Mevlana’ya yönelik olan hediyelik eşyalarda bol miktarlarda ve her yerde bulunur. şehri ziyaret edip Mevlana Müzesini ve bulunan diğer müzeleri ziyaret etmeden, 10-17 Aralık tarihinde yapılan Mevlana Anma Törenine katılmadan, kilim, halı ve keçelerden satın almadan, düğün yemeğini tatmadan, hanları, sarayları ve camileri ziyaret etmeden, Kilistrayı ve Çatalhöyük’ü ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

Burdur Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Burdur Yakın iller için yerel otobüs firmalarından  en uygun otobüs bileti almak mümkündür. Özellikle Kapadokya, İzmir, Antalya gibi bölgelere sık sık ulaşım sağlanmaktadır.

Otogara ulaşım servis, şehir içi otobüs ve taksilerle yapılmaktadır. Şehir içi otobüslerle ulaşım 6 TL karşılığında satın alınan Burdur kentkart ile yapılabilmektedir. 30 farklı noktada dolum yapılan ve kolay ulaşım sağlayan Burdur Kentkart sayesinde, birçok noktaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Burdur kart dışında otobüs fiyatları 1.75 TL olarak belirlenmiştir. Farklı noktalara ulaşım için otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de gideceğiniz mekanlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogarın karşısına geçerek, bekleme alanından istediğiniz ulaşım aracına binebilirsiniz ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım için 24 saat hizmet alabilirsiniz ve 0248 233 50 55 numaralı telefonlardan taksi çağırmanız mümkün olmaktadır. Otogar taksi hizmeti için iletişime geçebileceğiniz taksiler, otogar dışında hizmet vermektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan sabahın erken saatlerinden itibaren şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Burdur Kent Kart ya da bilet alarak binebileceğiniz otobüslerle şehir merkezinden 15 dakikada bir kalkan otobüsler gece en son 00:30’da sefer yapmaktadır. Otogardan şehir merkezine ise, sabah 06:40 ve sonrasında her 5 dakikada bir 19:00’a kadar şehir merkezine otobüs vardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ulusal otobüs firmalarının şehir merkezine servisleri vardır. Burdur kuş gözlem merkezi ve diğer yerlere de şehir merkezinden belirli aralıklarla servis hizmeti verilmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir. Ekonomik fiyatlarla taşınan minibüs hizmetlerinden yararlanmak için, otobüsünüzün indiği alandaki yazıhanelere danışarak gitmek istediğiniz alana servis, minibüs ve diğer ulaşım seçeneklerini sorabilirsiniz.

En Popüler Konya - Burdur Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Burdur Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  -5°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -6°C
 • açık
  Cum
  açık
  -5°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -4°C
 • açık
  Paz
  açık
  -3°C

Haritada Burdur

Burdur Hakkında

Nüfus
258.339
Plaka
15
Telefon Kodu
248