Kırıkkale - Malatya Otobüs Bileti

Kırıkkale - Malatya Otobüs Seferleri

 • Beydağı Turizm
  KIRIKKALE
  04:00
  MALATYA
  11:50
  110 TL
 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MALATYA
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MALATYA
  22:50
  100 TL
 • Siirt Petrol
  KIRIKKALE
  16:59
  MALATYA
  01:49
  100 TL
 • Star Diyarbakır
  KIRIKKALE
  19:15
  MALATYA
  90 TL
 • Lider Muş Turizm
  KIRIKKALE
  20:00
  MALATYA
  05:20
  80 TL
 • Star Diyarbakır
  KIRIKKALE
  22:15
  MALATYA
  90 TL
 • Star Diyarbakır
  KIRIKKALE
  22:45
  MALATYA
  90 TL
 • Beydağı Turizm
  KIRIKKALE
  22:45
  MALATYA
  06:50
  110 TL
 • Beydağı Turizm
  KIRIKKALE
  04:00
  MALATYA
  11:50
  110 TL
 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MALATYA
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MALATYA
  22:50
  100 TL
Tümünü Göster

Kırıkkale - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Beydağı Turizm
Ercis Sema
Malatya Medine Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Özel Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Vangölü Turizm
Yeşil Muş Ovası

Kırıkkale Hakkında

Bulgaristan sınırımızı çizen Kırklareli, tarihi birikimler bakımından oldukça zengin illerimiz arasındadır. Kırklareli’nin Kuzey Doğu bölgesinde dağlık alanlar, Güney Batısında ise platolar vardır.


Tarım ve hayvancılık, balıkçılıkla geçinen bu kentte, ekime elverişli arazilerde ayçiçeği yetiştiriciliği, şeker pancarı üretimi ve şeker fabrikaları bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk şeker fabrikası burada kurulmuş olan Alpullu fabrikasıdır.

Tarih sahnesinde çok kereler Bulgarlar tarafından yağmalanan Kırklareli, 40 kilise anlamına gelen Saranta Ekklesiai olarak adlandırılmıştır. Edirne vilayetine bağlı olan Kırkkilise sancağının merkezi de burasıdır.

Vize Roma Tiyatrosu, Osmanlı dönemi eserleri, Tümülüsler, höylükler ve dolmenlerle Kırklareli arkeoloji ve sanat tarihinin en önemli açık hava müzelerinden biridir. Bulgaristan, Rusya ve Türkiye sınırlarına girip ayrılmış olan bu kent, Kurtuluş Savaşı sonrası yine Türkiye sınırlarına dahil edilmiştir.

Kentte Bulgaristan, Yunanistan ve Boşnak göçmenleri yaşamaktadır ve göçler nedeniyle nüfusu 100 bini bile bulamamaktadır. Ekonomik en ucuz otobüs bileti kampanyaları ile günübirlik dahi gezilebilecek bir merkezdir.

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Kırıkkale - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  3°C
 • açık
  Sal
  açık
  1°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  3°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422