Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kayseri - Muş Otobüs Bileti

Kayseri - Muş Otobüs Seferleri

 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  01:30
  MUŞ
  11:20
  100 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  02:00
  MUŞ
  12:20
  150 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  18:00
  MUŞ
  100 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  18:00
  MUŞ
  03:20
  90 TL
 • Vangölü Turizm
  KAYSERI
  22:01
  MUŞ
  100 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  22:30
  MUŞ
  08:20
  90 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  22:59
  MUŞ
  09:19
  100 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  23:00
  MUŞ
  10:20
  100 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  23:30
  MUŞ
  09:50
  100 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  23:30
  MUŞ
  09:20
  90 TL
 • Metro Turizm
  KAYSERI
  23:59
  MUŞ
  08:50
  90 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  KAYSERI
  23:59
  MUŞ
  10:19
  130 TL
Tümünü Göster

Kayseri - Muş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Ercis Sema
Lider Muş Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Erciş Seyahat
Vangölü Turizm
Yeşil Muş Ovası

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Muş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Muş otogarına ulaşım için taksi, servis ve minibüsler tercih edilmektedir. Yeni otobüs terminalinin yapımı gündemde olduğu için, halkın tercihiyle taşınacak olan otogara yeni bir yer arayışına girilmiştir.

Şu anki otogara ulaşım için, taksi ya da dolmuş tercih edilebilir. Bazı otobüs firmaları da servis hizmeti vermektedir. Otogarda ücretsiz açık otopark bulunmaktadır. Muş otobüs firmaları en uygun otobüs bileti fırsatları bulabileceğiniz yerel otobüs firmalarıdır ve bazılarının ilçelerde yazıhaneleri vardır.

Bu yazıhanelerden çift yönlü servis hizmeti alınabilmektedir ve her otobüs firması vermese de, bazılarında ücretsiz servis vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

24 saat hizmet veren taksiler, otogarda bulunmadığı için otogara çok yakın olan Bizim Taksiden hizmet alabilirsiniz. (0436) 212 06 16 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksiler, açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanırlar.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Muş belediyesinin otobüs sayıları çok az olduğu için, otogara ulaşım çok tercih edilmemektedir. Genelde halk şehir içi otobüslerle ulaşım tercih etmektedir. Öğrenci indirimi bulunmaktadır ve ücretler 1.50 liradan başlamaktadır.

Şehir merkezine ulaşmak istediğinizde, otogardan geçen otobüslere binebilirsiniz. Otobüslerde bilet ve para geçerlidir. Tüm Muş ilçelerine ve bazı köylere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazılarının servis hizmeti vardır. Servis hizmeti alacağınız otobüs firmasıyla görüşerek, gitmek istediğiniz herhangi bir güzergaha servis olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Muş şehir içi ulaşımının en sık tercih edilen şekli olan minibüsler, her mahalle ve köye ulaşmaktadır. Minibüsle ulaşım için tercih edeceğiniz güzergaha merkezden her 10 dakikada bir minibüs bulabilirsiniz.

En Popüler Kayseri - Muş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muş Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  14°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  12°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  10°C
 • açık
  Cum
  açık
  7°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  8°C

Haritada Muş

Muş Hakkında

Nüfus
408.728
Plaka
49
Telefon Kodu
436