Kayseri - Malatya Otobüs Bileti

Kayseri - Malatya Otobüs Seferleri

 • Star Diyarbakır
  KAYSERI
  00:59
  MALATYA
  50 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  01:00
  MALATYA
  06:20
  70 TL
 • Star Diyarbakır
  KAYSERI
  01:30
  MALATYA
  50 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAYSERI
  01:30
  MALATYA
  06:20
  70 TL
 • Medine Turizm
  KAYSERI
  01:30
  MALATYA
  06:50
  70 TL
 • Beydağı Turizm
  KAYSERI
  01:30
  MALATYA
  03:30
  70 TL
 • Beydağı Turizm
  KAYSERI
  01:30
  MALATYA
  06:05
  70 TL
 • Beydağı Turizm
  KAYSERI
  01:40
  MALATYA
  07:05
  70 TL
 • Medine Turizm
  KAYSERI
  02:00
  MALATYA
  06:10
  70 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  KAYSERI
  02:00
  MALATYA
  06:50
  70 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  02:00
  MALATYA
  06:50
  90 TL
 • Beydağı Turizm
  KAYSERI
  02:00
  MALATYA
  06:35
  70 TL
Tümünü Göster

Kayseri - Malatya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
Beydağı Turizm
Cesur Bingöl
Elazığ Hazar Turizm
Elazığlılar
Ercis Sema
Has Bingöl
Has Diyarbakır
Lider Muş Turizm
Lüks Ereğli
Malatya Zafer Turizm
Medine Turizm

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Malatya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Malatya Malatya otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs, minibüs, taksi ve servisler kullanılmaktadır.

Araçla seyahat edecekler için Ankara Caddesi üzerinden otogara ulaşım mümkün olmaktadır. Maşti yerel ve kentsel otobüs seferleri ile hizmet veren ulusal bir otogar olduğu için, her zaman farklı güzergahlara en uygun otobüs bileti bulunur.

Yerel otobüslerin bazılarının ilçelerden otogara servisleri vardır ve toplu taşıma araçları da otogar seferleri düzenlemektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın çıkışında taksi bekleme alanlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca MAŞTİ taksi durağına da (0422) 238 47 30 numarasından ulaşarak taksi talep edebilirsiniz.

24 saat kesintisiz olarak taksi ile Malatya’nın her yerine ulaşım sağlayabilirsiniz ve şehir merkezinden de taksi kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

MalatyaKART kullanarak otobüsle seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüsleri 2A, 2C, 2D Maşti ve 152 numaralı otobüslerle şehir merkezine hareket edebilirsiniz.
Otogardan Malatya kent kartınızı kullanarak trambüslere binebilir ve İnönü Üniversitesine gidebilirsiniz. Trambüs seferleri gece en son 23:45’e kadar yapılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı ilçelerde otobüs firmalarının servisleri yolcularını ücretsiz olarak otogara ulaştırmaktadır. Bunun için biletinizi alırken firmadan servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler Akçadağ, Darende, Arapgir, Battalgazi, Arguvan, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Yazıhan, Yeşilyurt, Pütürge bölgelerine ve mahallerine ulaşım sağlamaktadır.

MAŞTİ arkasındaki belediyeden minibüsler her 15 dakikada bir kalkış yapmaktadır. Dilerseniz minibüsle merkeze giderek, oradan farklı ilçelere düzenlenen otobüs seferlerine binebilirsiniz.  Minibüs ücretleri 1.75 liradan başlayarak güzergah uzadıkça yükselmektedir.

En Popüler Kayseri - Malatya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Malatya Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  24°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  23°C
 • açık
  Per
  açık
  20°C
 • açık
  Cum
  açık
  20°C
 • açık
  Cmt
  açık
  21°C

Haritada Malatya

Malatya Hakkında

Nüfus
772.904
Plaka
44
Telefon Kodu
422