Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
28
Genel Merkezi
Kahramanmaraş, Turkey
Kuruluş Tarihi
2018
Firma Puanı
0 / 5

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Hakkında

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm

Kahramanmaraş şehrinin en kaliteli otobüs firmaları arasında yer alan Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, kuruluşundan bu yana konforlu seyahat etmek isteyenlerin tercihlerinden bir tanesidir. Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm firması 1970 tarihinde şehirlerarası otobüs seferleri düzenlemeye başladı. Yolcularını istedikleri noktaya ulaştıran başarılı firmanın farklı noktalarda şubeleri yer almaktadır. Otobüs firmasının sahibi ve yönetim kurulu başkanı Mehmet Kuybuk’tur. Kısa zamanda daha fazla yolcuya ulaşmayı başaran firma Kahramanmaraş başta olmak üzere, farklı güzergâhlara da sefer yapabiliyor. Kalite konusunda kendisini kanıtlayan firmanın hizmet ayrıcalıklarını internet adresi üzerinden görebilirsiniz.

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Konaklama Tesisleri


Firma dinlenme tesislerini güzergah bölgesine göre ayarlamıştır Şehir terminalleri ile beraber, anlaşmalı terminallerle Mehteroğlu Turizm otobüs firması rahat etmeniz için her şeyi sağlıyor. Mehteroğlu Turizm otobüs seferlerinin yanında özel servis desteği de sunabiliyor. Güzergahı olan şehirlerde Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm’in özel terminalleri yer almaktadır. Bu terminalleri firmanın resmi sitesinde görebilirsiniz. Seyahat esnasında firma 20 farklı dinlenme tesisinde mola vererek yolcularının rahat etmesini sağlar.

Popüler Güzergahlar

  • İstanbul,
  • Ankara,
  • İzmir,
  • Adana,
  • Antalya,
  • Trabzon,
  • Sivas
  • Erzincan,
  • Rize,

Hizmet ve Programları

Otobüs içerisinde yolculuğunuzu daha konforlu hale getirmek için firma her şeyi düşünmüş. Seyahat sırasında yiyecek ve içecek servisi, otobüsün muavini tarafından belirli zamanlarda yapılıyor. Servisi beklemeden dilerseniz özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Farklı şehirlere seyahat gerçekleştirmek için Mehteroğlu Turizm firmasından otobüs bileti alabilirsiniz.. Geniş yol alternatifi sunan firmayı tercih ederek güvenilir yolculuklara merhaba diyebilirsiniz.
Firmanın otobüs bileti fiyatları son derece uygundur. Ayrıca ödeme konusunda da firma tarafından çeşitli ödeme seçenekleri yer alır. Şehirlerarası yolculuklarınız esnasında şehir içi servisler düzenlenerek dilediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.
Özellikle bayram ve tatil dönemlerinde firma tarafından ek seferler düzenlenir. Otobüslerin hepsinde dokunmatik ekran bulunuyor. Koltuk arkası ekranlar üzerinde yüzlerce film ve şarkı yer alıyor. Ayrıca uydu TV yayınları ve oyunlarını da oynayabilirsiniz. Mehteroğlu Turizm güzergahlar, sefer saati ve araç özellikleri için firmadan destek alabilirsiniz. Yolcularına güvenilir hizmetin garantisini veren Mehteroğlu Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanmak için hemen firmanın sitesinden online bilet alabilirsiniz. Böylece yolculuklarınızı daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Firmadan aldığınız biletleri iptal etmek için iletişime geçebilirsiniz. Firma tarafından sefer iptal edilmesi durumunda tüm yolcular seyahat saatinden önce bilgilendirilir. Mehteroğlu Turizm otobüs bileti konusunda yolcularına kolaylık sunan firmalardan bir tanesidir.

 

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm İletişim

Telefon: (0344)-235-00-19
Telefon: 0344 235 00 17
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Egemenlik Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No:14/B Dulkadiroğulları/Kahramanmaraş/TÜRKİYE

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs firması başlıca Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Ankara, Bolu şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 15 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok