Kayseri - Düzce Otobüs Bileti

Kayseri - Düzce Otobüs Seferleri

 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  00:00
  DÜZCE
  08:20
  80 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KAYSERI
  00:30
  DÜZCE
  07:50
  100 TL
 • Vip Malatyalılar Turizm
  KAYSERI
  01:30
  DÜZCE
  80 TL
 • Lider Muş Turizm
  KAYSERI
  01:30
  DÜZCE
  10:20
  100 TL
 • Öz Elazığlılar
  KAYSERI
  01:59
  DÜZCE
  10:19
  110 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KAYSERI
  02:00
  DÜZCE
  08:50
  100 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  05:30
  DÜZCE
  13:50
  80 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  KAYSERI
  18:58
  DÜZCE
  03:48
  70 TL
 • Adiyaman Ünal
  KAYSERI
  19:00
  DÜZCE
  03:20
  80 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KAYSERI
  21:00
  DÜZCE
  04:50
  100 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAYSERI
  21:30
  DÜZCE
  05:20
  90 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  05:30
  DÜZCE
  13:50
  80 TL
Tümünü Göster

Kayseri - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ede Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Lider Muş Turizm
Lüks Kahramanmaraş
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Elbistan
Öz Erciş Seyahat
Öz Has Bingöl
Özel Diyarbakır
Tuncelililer

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Kayseri - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  1°C
 • açık
  Sal
  açık
  3°C
 • açık
  Çar
  açık
  5°C
 • orta şiddetli yağmur
  Per
  orta şiddetli yağmur
  6°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -1°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
360.388
Plaka
81
Telefon Kodu
380