İzmir - Yozgat Otobüs Bileti

İzmir - Yozgat Otobüs Seferleri

 • Esadaş
  İZMIR
  10:00
  YOZGAT
  21:35
  130 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  İZMIR
  11:30
  YOZGAT
  23:20
  90 TL
 • Lider Ağrı Doğuş Turizm
  İZMIR
  12:00
  YOZGAT
  21:50
  75 TL
 • Ağrı Ses Turizm
  İZMIR
  12:00
  YOZGAT
  200 TL
 • Iğdırlı Turizm
  İZMIR
  13:30
  YOZGAT
  02:35
  100 TL
 • Aras Seyahat
  İZMIR
  13:30
  YOZGAT
  02:35
  100 TL
 • Barış Turizm
  İZMIR
  14:00
  YOZGAT
  01:50
  100 TL
 • Esadaş
  İZMIR
  15:00
  YOZGAT
  02:35
  130 TL
 • Yeni Sivas Turizm
  İZMIR
  17:58
  YOZGAT
  06:48
  130 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  İZMIR
  18:30
  YOZGAT
  07:20
  170 TL
 • Esadaş
  İZMIR
  19:00
  YOZGAT
  06:35
  130 TL
 • Esadaş
  İZMIR
  10:00
  YOZGAT
  21:35
  130 TL
Tümünü Göster

İzmir - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Ankara As Turizm
Esadaş
Huzur Turizm
Iğdırlı Turizm
Lüks Erzincan
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Huzur
Öz Sivas Seyahat
Ses Turizm

İzmir Hakkında

Tarihinde birçok kayıp yaşamış olan  İzmir, bağımsızlığını kazandığından beri özgür düşünceli halkı ve Atatürkçü anlayışı ile bilinmektedir.


Yunan işgali nedeniyle birçok bölgesine zarar verilmiş olan İzmir, özellikle yaz turizmi açısından popüler olan Çeşme ilçesi ile turist çekmektedir. İzmir’in kumrusu, boyozu ve güzel kızları kadar, büyükşehir olması nedeniyle her mevsim ziyaret edilebilmesi de mümkündür. Yani İstanbul gibi, sadece kıyı turizmi için değil, tarihi dokusu için de önemli bir kenttir.

Ege bölgesinin birçok motifinin bir arada olduğu İzmir’de zeytin, üzüm, haşhaş ve incir gibi tarım ürünleri oldukça fazla yetişmektedir. İki  büyük devlet üniversitesi bulunan İzmir, eğitim nedeniyle de oldukça fazla turist çekmektedir.

Havalimanı, deniz ulaşımı ve kara ulaşımı konusunda gelişmiş bir kent olan İzmir, aynı zamanda en önemli liman şehirlerinden biridir.

Yozgat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Otogardan şehir merkezine ulaşım için taksi ve minibüsler tercih edilebilmektedir.

Belediye otobüsleri, minibüsler, otobüs servisleri ve taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan şehir merkezi dışında her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otogardan yerel ya da ulusal birçok firmaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yozgat’ta üniversite öğrencilerine indirimli seyahat imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle gitmek istediğiniz güzergaha göre değişen araçlarla her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En uygun otobüs bileti için fırsatlar oluştuğunda yakın kentlere seyahat edebilirsiniz.

Günlük seferler dışında hafta sonlarında da düzenlenen seferler nedeniyle ulaşım konusunda gelişmekte olan Yozgat, öğrenci nüfusun ağırlıkta olduğu bir otogar olarak düzenlenmiştir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karatepe’de bulunan otogardan taksi çağırmak için (0354) 212 98 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım biraz pahalı olsa da, konforlu ve güvenli ulaşım için taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah 07:15 saatinden itibaren başlayan otobüs seferleri, 23:00’e kadar devam etmektedir. Ulaşım ücretlerinin pahalı olduğu Yozgat kentinde, akşam saat 9’dan sonra otobüs bulmak oldukça güçleşmektedir. Kentin en büyük sorunlarından olan ulaşım problemine de çözümler üretilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yozgat ilçelerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarından bilet aldığınız firma tarafından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için, otobüs şirketinizin yazıhanesi ile görüşmeniz uygun olacaktır.


Minibüslerle Ulaşım

Yozgat kentinde şehir içi ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle mahalle, köy ve diğer ilçelere ulaşabilirsiniz.

Minibüslerle istediğiniz yere ulaşmak için neredeyse her 20 dakikada bir geçen minibüslerden birine binebilirsiniz. Akşam 8’den sonra zorlaşan ulaşım, seferlerin daha sık yapılması talepleriyle iyileştirilmeye çalışılsa da, her zaman sorun olarak bilinmektedir.

En Popüler İzmir - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yozgat Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  6°C
 • açık
  Per
  açık
  4°C
 • açık
  Cum
  açık
  7°C
 • açık
  Cmt
  açık
  8°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
419.440
Plaka
66
Telefon Kodu
354