İzmir Denizli Otobüs Bileti

İzmir - Denizli Otobüs Seferleri

 • Lüks Aksel Seyahat
  İZMIR
  01:00
  DENIZLI
  04:15
  100,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  İZMIR
  08:00
  DENIZLI
  11:29
  100,00 TL
 • Varan Turizm
  İZMIR
  03:30
  DENIZLI
  06:00
  99,00 TL
 • Kale Seyahat
  İZMIR
  05:00
  DENIZLI
  08:30
  99,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  İZMIR
  08:00
  DENIZLI
  12:00
  100,00 TL
 • Best Van Turizm
  İZMIR
  09:00
  DENIZLI
  12:35
  140,00 TL
 • Balıkesir Hakser Turizm
  İZMIR
  20:30
  DENIZLI
  23:59
  99,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  İZMIR
  18:30
  DENIZLI
  22:15
  90,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  İZMIR
  01:01
  DENIZLI
  04:30
  140,00 TL
 • Metro Turizm
  IZMIR
  03:45
  DENIZLI
  07:00
  120,00 TL
 • Nilüfer Turizm
  İZMIR
  05:00
  DENIZLI
  08:30
  100,00 TL
 • Alaşehir Sarıkız Turizm
  İZMIR
  09:00
  DENIZLI
  13:15
  120,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İzmir - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alaşehir Sarıkız Turizm
Balıkesir Uludağ Turizm
Çanakkale Truva
Çanakkale Truva Turizm
Efe Tur
Es Es İsmail Ayaz
Güney Akdeniz
Isparta Petrol
İstanbul Kalesi
Kale Seyehat
Kontur Turizm
Lider Elbistan

İzmir - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İzmir Denizli arası genellikle 3 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İzmir Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Alaşehir Sarıkız Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Çanakkale Truva, Çanakkale Truva Turizm, Efe Tur, Es Es İsmail Ayaz, Güney Akdeniz, Isparta Petrol, İstanbul Kalesi, Kale Seyehat, Kontur Turizm, Lider Elbistan firmalarıdır.
İzmir Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz İzmir Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Tarihinde birçok kayıp yaşamış olan  İzmir, bağımsızlığını kazandığından beri özgür düşünceli halkı ve Atatürkçü anlayışı ile bilinmektedir.


Yunan işgali nedeniyle birçok bölgesine zarar verilmiş olan İzmir, özellikle yaz turizmi açısından popüler olan Çeşme ilçesi ile turist çekmektedir. İzmir’in kumrusu, boyozu ve güzel kızları kadar, büyükşehir olması nedeniyle her mevsim ziyaret edilebilmesi de mümkündür. Yani İstanbul gibi, sadece kıyı turizmi için değil, tarihi dokusu için de önemli bir kenttir.

Ege bölgesinin birçok motifinin bir arada olduğu İzmir’de zeytin, üzüm, haşhaş ve incir gibi tarım ürünleri oldukça fazla yetişmektedir. İki  büyük devlet üniversitesi bulunan İzmir, eğitim nedeniyle de oldukça fazla turist çekmektedir.

Havalimanı, deniz ulaşımı ve kara ulaşımı konusunda gelişmiş bir kent olan İzmir, aynı zamanda en önemli liman şehirlerinden biridir.

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler İzmir - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  6°C
 • açık
  Cum
  açık
  8°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  2°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258