İstanbul Kütahya Otobüs Bileti

İstanbul - Kütahya Otobüs Seferleri

 • Özkaymak
  ALIBEYKÖY
  10:30
  KÜTAHYA
  17:00
  280,00 TL
 • Antalya Toros Turizm
  ESENLER OTOGARI
  09:30
  KÜTAHYA
  16:30
  299,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  ESENLER OTOGARI
  01:00
  KÜTAHYA
  08:00
  290,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  BAYRAMPAŞA, İSTANBUL
  21:00
  KÜTAHYA
  03:15
  270,00 TL
 • Best Van Turizm
  ALIBEYKÖY, İSTANBUL
  00:25
  KÜTAHYA
  05:50
  300,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  BAYRAMPAŞA, İSTANBUL
  07:30
  KÜTAHYA
  15:10
  300,00 TL
 • Star Diyarbakır
  BAYRAMPAŞA, İSTANBUL
  10:00
  KÜTAHYA
  18:15
  280,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  18:00
  KÜTAHYA
  00:30
  250,00 TL
 • Kütahyalılar
  ALIBEYKÖY
  00:19
  KÜTAHYA
  06:34
  280,00 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPASA
  00:30
  KUTAHYA
  07:00
  280,00 TL
 • Alanyalılar Turizm
  ESENLER OTOGARI
  10:00
  KÜTAHYA
  17:00
  300,00 TL
 • Villa Turizm
  ESENLER OTOGARI
  13:59
  KÜTAHYA
  20:59
  319,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

İstanbul - Kütahya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alanyalılar Turizm
Es Es İsmail Ayaz
Güney Akdeniz
İsmail Ayaz
Isparta Petrol
İstanbul Kalesi
Kontur Turizm
Astur Kütahya
Kütahyalılar Turizm
Kütahyalılar Turizm
Metro Turizm
Özkaymak

İstanbul - Kütahya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

İstanbul Kütahya arası genellikle 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
İstanbul Kütahya arasında sefer yapan otobüs firmaları Alanyalılar Turizm, Es Es İsmail Ayaz, Güney Akdeniz, İsmail Ayaz, Isparta Petrol, İstanbul Kalesi, Kontur Turizm, Astur Kütahya, Kütahyalılar Turizm, Kütahyalılar Turizm, Metro Turizm, Özkaymak firmalarıdır.
İstanbul Kütahya otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 280 TL kadardır.
En ucuz İstanbul Kütahya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Kütahya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kütahya Otogar şehir merkezine yakın mesafededir ve taksi, servis, belediye otobüsü ve dolmuşlarla kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Şehir içinden otogara, otogardan da şehir içine çift yönlü olarak ulaşım sağlanmaktadır. Belirli saatlerde yoğun olan seferler, gece saatlerinde azalmaktadır ve bu nedenle taksi ile ulaşım tercih edilmektedir.

Özel halk otobüslerinin sefer düzenlediği otogardan gece seferleri de yapılmaktadır ve otobüs saatlerine göre ulaşım imkanları farklılık gösterebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile şehir merkezine ulaşmak istediğinizde otogardaki taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yıllardır hizmet veren Çinigar taksi (0274) 225 13 99 numarasından ulaşılabilir ve otogardaki bekleme alanlarında sıralı taksilerden birine binilebilir.

Taksi ücretleri 3.5 TL açılış 3 TL km başına eklenen ücretler olarak hesaplanmaktadır. Şehir merkezi ya da farklı bir noktaya 24 saat boyunca otogardan taksi hizmeti alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminale gelen otobüsler iki vardiya halinde çalışmaktadır. İlki sabah 8 akşam 11 arası, ikincisi ise akşam 11, sabah 8 arası olan otobüslerdir.

Gündüz otobüsleri 7/A, 9, 14, 16, 20, 26, 27; gece otobüsleri ise 20, 26, 27 numaralı otobüslerdir. Otobüslerin güzergah bilgilerine Kütahya belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde E-Kent adı verilen akıllı kartlar kullanılır ve kontör bittikçe doldurulabilme özelliğine sahiplerdir. E-Kartları otogardan, otobüs durakları ve büfelerden temin edebilirsiniz ve yüklemeleri otomatlardan yapabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleri dışında eski servis araçları otogara gidiş ve geliş hizmeti vermemektedir. Büyük otobüs firmaları, otogardan şehir merkezi ve ilçelere ücretsiz  servis hizmeti vermektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Mahalle ulaşımının en önemli araçları olan dolmuşlarla şehir merkezine ulaşıp, gitmek istediğiniz güzergah şehir  merkezinden farklıysa aktarma ile devam ederek ulaşımınızı toplu taşımacılıktan yana gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler şehir merkezinde ve ilçelerdeki hareket noktalarından kalkmaktadır.

En Popüler İstanbul - Kütahya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kütahya Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  -2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -4°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -5°C

Haritada Kütahya

Kütahya Hakkında

Nüfus
571.463
Plaka
43
Telefon Kodu
274