Giresun Ordu Otobüs Bileti

Giresun - Ordu Otobüs Seferleri

 • Lüks Gümüşhane
  GIRESUN
  15:00
  FATSA
  15:30
  100,00 TL
 • Görele Seyahat
  GIRESUN
  16:00
  FATSA
  17:59
  100,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  GIRESUN
  17:00
  FATSA
  17:30
  120,00 TL
 • Golden Turizm
  GIRESUN
  23:15
  FATSA
  01:10
  100,00 TL
 • Tuncelililer
  GIRESUN
  01:15
  FATSA
  02:45
  120,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  GIRESUN
  07:30
  FATSA
  08:45
  130,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  GIRESUN
  10:30
  FATSA
  12:00
  130,00 TL
 • Metro Turizm
  GIRESUN
  12:30
  FATSA
  14:00
  90,00 TL
 • Tokat Seyahat
  GIRESUN
  14:00
  FATSA
  15:30
  90,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  GIRESUN
  15:30
  FATSA
  16:00
  100,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  GIRESUN
  16:15
  FATSA
  18:15
  85,00 TL
 • As Adana Seyahat
  GIRESUN
  19:15
  FATSA
  21:00
  150,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Giresun - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Golden Turizm
Iğdırlı Turizm
Kaptanoğlu Seyahat
Karadeniz Golden Turizm
Öz Has Bingöl
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm
Ulusoy Seyahat

Giresun - Ordu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Giresun Ordu arası genellikle 0 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Giresun Ordu arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Golden Turizm, Iğdırlı Turizm, Kaptanoğlu Seyahat, Karadeniz Golden Turizm, Öz Has Bingöl, Rize Ses Seyahat, Rize Ses Turizm, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
Giresun Ordu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Giresun Ordu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Giresun Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden olan Giresun, köklü tarihi ve liman kenti olması nedeniyle her zaman önemliydi.

Fındık üretiminde önemli bir potansiyele sahip olan bu kentte, bir yarımada görünümü hakimdir. Şehir merkezi Aksu ve Batlama arasına kurulmuştur ve Giresun Adası bu merkezde yer alır.

Ayrıca kiraz meyvesinin dünyaya bu kentten yayıldığı kabul edilmektedir. 1923 yılında il olan ve merkezi Tirebolu ilçesi olan bu kent, engebeli yer şekillerine sahiptir. Ordu ve Trabzon’a her yarım saatte bir dolmuş bulunmaktadır ve bu şehirlere ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Giresun ilinde 16 ilçe, 17 belde, 534 köy vardır. Ayrıca Giresun Üniversitesi de kentin ekonomisini canlandırmıştır. Tirebolu plajları, turistik merkezleri oldukça önemlidir.

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Giresun - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  0°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  0°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  0°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452