Özlem Ardahan Online Otobüs Bileti

Özlem Ardahan Hakkında

Özlem Ardahan

Özlem Ardahan seyahat firması 1978 yılında Vahit Kayatürk tarafından kurulmuş bir seyahat acentesidir. Özlem Ardahan otobüs işletmesi günümüzde her yıl filosunu yenileyerek tüm faaliyetini hızla sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Özlem Ardahan otobüs işletmesi sektörde elde ettiği tecrübe ve ulaşım kalitesiyle Ardahan’da ve birçok şehirde marka haline gelmiş bir firmadır.

Özlem Ardahan Turizm Acentesi 1978 Yılında Vahit Kayatürk tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firma günümüzde halen faaliyet sürmektedir. Merkezi Ardahan’dır.
 

Hizmet ve Programlar

Koltuklarda bulunan televizyon ile oturduğunuz yerden istediğiniz haberi ve belgeseli, dizileri kaçırmadan keyifle izleyebileceksiniz. İstediğiniz filmi bulamadıysanız Usb yardımıyla filmleri izleyebilirsiniz. Her tarza uyan müzik ve oyunlarıyla yolculuk etmek keyifli olacaktır. Firma son model araçlar kullanmaktadır.
 

Seferler

Özlem Ardahan Turizm’in merkezi Ardahan olup İstanbul, Erzurum, Bolu, Düzce ve Trabzon olmak üzere birçok şehre her gün seferler düzenlemektedir.
 

Otobüs Filosu

Firmanın 23 tane otobüsü vardır. Bu otobüsler firmaya aittir. Otobüslerde dilediğiniz gibi gezip dolaşabileceğiniz internet, digitürk yayını, kulaklık ve en önemlisi tuvalet vardır. Ayrıca koltuklar oldukça konforludur.


Özlem Ardahan Turizm Seferleri

Güvenli seyahat ilkesiyle hareket eden Özlem Ardahan,  İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmit Bursa, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Hanak, Hasköy, İnegöl gibi bazı merkezlere düzenli olarak seferler düzenlemektedir.


Özlem Ardahan Seyahat Hizmetleri

Seyahatlerde yolculara birçok farklı çeşitte açık büfe içecek ve atıştırmalık imkânı sunulur. Yakın ayrıca, yolculuk sırasında isteyen yolcular TV izleyebilir, internete girebilir, usb ile istediği içeriğe ulaşabilir, müzik dinleyebilirler.   


Özlem Ardahan Turizm Firma Politikası

Sektörde emin adımlarla yükselen Özlem Ardahan Seyahat, müşterileri için en iyi çözüm ortağı olmayı hedefler. Güvenli ve zamanında ulaşımın öncelikli olduğu seyahatlerde farklı hizmet anlayışı benimsenir.  Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini her zaman daha ileriye taşımak firma temel politikasıdır.  İnsan hayatı ve güvenli ulaşım hakkı firmanın hassasiyet gösterdiği konulardır. 

Eğitimli personelleriyle ve moral artırmaya dayalı çalışmalarıyla işlemlerin sağlıklı sürdürülmesi için ekstra çaba sarf eden firma, devamlı gelişerek, teknolojinin de nimetlerinden yararlanarak hizmetlerini sürdürür. Çevreye saygı anlayışına sahip firmadan belirlenen bölgeler için istenen her zaman hizmet almak mümkündür.

Özlem Ardahan İletişim

Telefon: (0212)-658-40-75
Telefon: 04782113568
E-Posta: bilgi@ozlemardahan.com.tr
Website:

Adres:
Merkez, Ardahan

Özlem Ardahan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Ardahan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

h****

l****

27-10-2021

Oldukça iyidir. Güler yüzlü insanlar.