Diyarbakır Sivas Otobüs Bileti

Diyarbakır - Sivas Otobüs Seferleri

 • Elazığ Hazar Turizm
  DIYARBAKIR
  15:00
  SIVAS
  23:00
  350,00 TL
 • Star Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  14:00
  SIVAS
  22:00
  350,00 TL
 • Mardin Seyahat
  DIYARBAKIR
  19:58
  SIVAS
  03:58
  330,00 TL
 • Lider Vip Travel
  DIYARBAKIR
  18:00
  SIVAS
  01:00
  329,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  DIYARBAKIR
  17:30
  SIVAS
  02:00
  330,00 TL
 • Tokat Seyahat
  DIYARBAKIR
  18:30
  SIVAS
  02:35
  350,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  ERGANI
  11:00
  SIVAS
  18:00
  300,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  ERGANI
  20:21
  SIVAS
  04:21
  350,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ERGANI
  17:00
  SIVAS
  23:55
  300,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  DIYARBAKIR
  18:30
  SIVAS
  03:00
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Özlem Cizre Nuh
Tokat Seyahat
Yeni Mardin Seyahat

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Diyarbakır - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Diyarbakır - Sivas Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır Sivas arası genellikle 8 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır Sivas arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Mardin Seyahat, Metro Turizm, Mis Amasya, Mis Amasya Tur, Özlem Cizre Nuh, Tokat Seyahat, Yeni Mardin Seyahat firmalarıdır.
Diyarbakır Sivas otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 350 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır Sivas otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sivas Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -8°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -3°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  1°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  9°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
618.617
Plaka
58
Telefon Kodu
346