Bilecik Konya Otobüs Bileti

Bilecik - Konya Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bilecik - Konya Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bilecik Hakkında

Güney Marmara bölgesinin  en eski yerleşim yerlerinden olan Bilecik, 209 bin kişilik nüfusuyla pek kalabalık olmayan  kentlerden biridir.

Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu kentlerden olan Bilecik, ormanlarının zenginliği yönünden en şanslı kentlerden biridir. Oldukça az bir nüfusu olan Bilecik, üniversitesi dışında pek de genç nüfusa hitap eden bir yer değildir. Mübadele zamanında Muhacirlerin yerleştirildiği Bilecik, doğa güzelliklerinin yoğun olduğu bir kenttir.

Yaylaları, yeşillikleri ve mavilikleriyle tarihi bir Anadolu kenti olan Bilecik, tarihi mekanlarıyla da meşhurdur. Mesire yerlerini sevenler için bol seçeneklerle karşılaşabilecekleri Bilecik, Saat Kulesi, Belekoma kalesi, Mehmet Paşa Kervansarayı ile oldukça meşhurdur.

Ertuğrul Gazi türbesi de Bilecik kentinde yer almaktadır ve tarihi alanlarda da bir hala Osmanlı’dan kalma eserleri bulunan ve gezilecek birçok alanı olan Bilecik, büzme tatlısıyla da oldukça ünlüdür. 

En Popüler Bilecik - Konya Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bilecik - Konya Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bilecik Konya arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Bilecik Konya otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Konya Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  7°C
 • açık
  Sal
  açık
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  -0°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -7°C

Haritada Konya

Konya Hakkında

Nüfus
2.130.544
Plaka
42
Telefon Kodu
332