Gökbey Seyahat Otobüs Bileti

Gökbey Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
87
Genel Merkezi
Hatay
Kuruluş Tarihi
2020
Firma Puanı
4.47 / 5

En Popüler Gökbey Seyahat Otobüs Biletleri

gokbey-seyahat 29 Eylül 2023
Adana Denizli 750 TL
22:30 11:15 Satın Al
gokbey-seyahat 30 Eylül 2023
Afyonkarahisar Bursa 200 TL
05:00 08:30 Satın Al
gokbey-seyahat 29 Eylül 2023
Aksaray Ankara 250 TL
02:30 05:30 Satın Al
gokbey-seyahat 02 Ekim 2023
Ankara Bolu 250 TL
00:45 03:45 Satın Al
gokbey-seyahat 29 Eylül 2023
Antalya Adana 500 TL
18:30 07:45 Satın Al
gokbey-seyahat 30 Eylül 2023
Aydın Konya 400 TL
20:00 02:45 Satın Al
gokbey-seyahat 04 Ekim 2023
Bilecik Hatay 790 TL
19:15 10:50 Satın Al
gokbey-seyahat 29 Eylül 2023
Bolu Ankara 270 TL
00:30 07:30 Satın Al
gokbey-seyahat 30 Eylül 2023
Bursa Adana 500 TL
17:30 05:30 Satın Al
gokbey-seyahat 09 Ekim 2023
Denizli İzmir 250 TL
10:30 14:45 Satın Al
gokbey-seyahat 29 Eylül 2023
Düzce Adana 640 TL
20:00 09:00 Satın Al
gokbey-seyahat 30 Eylül 2023
Hatay İzmir 850 TL
21:15 12:45 Satın Al

Gökbey Seyahat Hakkında

Gökbey Seyahat

GÖKBEY SEYEHAT
Yaz dönemi ile birlikte tatillerin ve seyahatlerin artması ile akıllarda oluşan soru en iyi hizmeti veren seyahat firmasının hangisi olduğudur. Sizler de bu tercih konusunda kararsızsanız 2017 yılından bu yana hizmet veren ve kısa süre içerisine adını duyurmuş kendini kanıtlamış Gökbey Seyahat hakkında bir araştırma yapabilirsiniz. Hedefi yolcuların memnuniyetini ve değişen beklentilerini kusursuz karşılamak olan bu firma zirvede yerini almaktadır.
OTOBÜS FİLOSU

 • Firmanın yeni kurulmuş olması ve düzenli bakım ve kontrollerinin yapılması sayesinde yeni olan otobüslerde konfor eksiksiz bir şekildedir.
 • Sık sık seferlerin yapılması da otobüs sayısının yeterliliğini göstermektedir.
 • Otobüslerde kaliteli bir havalandırma sisteminin kurulmuş olması uzun ve kalabalık yolcukların büyük bir kurtarıcısıdır.
 • İki veya tek kişilik koltuklara sahip olan bu otobüslerde kalite otobüsün her noktasında aynı düzeydedir. Tercihlerinizde hiçbir eksiklikle veya sorunla karşılaşmayacaksınızdır.
 • Otobüste sınırsız internet erişimi ve priz imkanı da bulunmaktadır.
 • Her yolcuya özel tabletlerde kaliteli görüntü ve ses sistemi ile dizi film izleyebilir, uzun yolculuklarınızı sıkılmadan geçirebilirsiniz.
 • Koltukların kumaşı terletmeyen ve rahat bir kumaştır. Her kişi için de koltuk önlerinde bulunan bardak tutmaya yardımcı aparatlar bulunmaktadır.
 • Her koltuk arası diz ve oturma genişliğine sahiptir. Ayrıca koridor kısmı da yolcuların rahatlıkla geçebileceği genişliktedir.
 • Koltuk üzerinde bulunan ışıklandırma sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sıcaklığa göre ayarlayabileceğiniz klima sayesinde de sıcak ve soğuklarda istediğiniz dengeyi kurabilirsiniz.
Otobüs filosunun sahip olduğu bu özelliklerle kısa sürede dahi farkını ve kalitesini, en iyi hizmeti vererek ortaya koymuştur.
POPÜLER GÜZERGAHLARI
 • Otobüs firmasının güzergahları, yolcuğun başlama saatleri, mola saatleri ve yolculuğun bitiş saati en başında müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede her yolcu saatinde otobüsünde olarak, emanet verilen eşyaların güvenliği de sağlanarak yolculuğa başlamaktadır.
 • Yolculuk süresince en başında belirtilen güzergahtan asla çıkılmamakta yol durumu, trafik ve hava durumu da planlanarak göz önünde bulundurulmaktadır.
 • Yeteri sürelerde istek ve ihtiyaçlara göre belirlenen mola alanlarına zamanında varılmakta ve molaya inmeden öce de yolculara mola süresi bildirilmektedir. Belirtilen mola süresi her yolcunun ihtiyaçlarını ve isteklerini rahatlıkla karşılayabileceği yeterliktedir.
 • Molaların ardından yolculuğun tamamlanmasında hiçbir gecikme bu zamana kadar söz konusu bile olmamıştır. Her yolcunun, yolculuk için ayırmış olduğu süre içerisinde hiçbir sorun ve gecikme yaşamadan istediği yere ulaşmasını ön planda tutan bu firma farkını her konuda ortaya koymuştur.
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
Gökbey Seyahat, yolcularının değişen beklentilerine göre kendini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Yolcularına verdiği önem, yalnızca otobüs seferi başladıktan sonra değil öncesinde ve sonrasında da ortaya konmuştur. Bunlardan bahsetmek istersek;
 • Gökbey Seyahat yolcularının otobüse ulaşımında onlara yardımcı olacak servis imkanı sunmaktadır. Bu servisler belirli noktalardan geçerek belirli sürelerde hareket etmektedir. Bu sayede otobüse ulaşmada servislerden yararlanmak da herhangi bir gecikmeyi ortadan kaldırır.
 • Otobüslerde bulunan ikramlar ve servislerde de gösterilen önem gözden kaçmamaktadır. İkramlarının çeşitliliği ve ihtiyaç doğrultusunda belirli zamanlarda sunuluyor olması oldukça konforludur. İstediğiniz doğrultusunda güler yüz ile su, yiyecek, içecek veya kolonya talebiniz hemen karşılanacaktır.
 • En çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olmasının bir diğer sebebi ise verdiği hizmetin kusursuz olmasıdır.
Tercihinizi bu firmadan yana yaptığınız takdirde hiçbir sorun yaşamadan keyifli ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Online ya da telefon ile konuşma üzerinden iletişime geçerek işlemlerinizi adım adım hiçbir soru işaretine takılmadan gerçekleştirebilirsiniz.
 

Gökbey Seyahat İletişim

Telefon: 0552 605 60 11
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Saraykent mh. Yeni Otogar sk. No:3/E Antakya/HATAY/TÜRKİYE

Gökbey Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Gökbey Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Gökbey Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Gökbey Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Gökbey Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Gökbey Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Gökbey Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Gökbey Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Gökbey Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Gökbey Seyahat otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 25 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Gökbey Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Gökbey Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (12)
İyi (2)
Orta (2)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.47

17 Değerlendirme

BESHAR

****

17-02-2023

Evet memnunum


VELA

E****

30-01-2023

iyi


Oğuzhan

C****

22-01-2023

Ben en ucuz bilet ücreti olduğu için hatay Gökbey firmasını seçmiştim, ama otobüs konforu, personelin ilgisi ve sürekli ikram hizmetine bakarsam en pahalı bu firmanın olması gerekir.


Allanazar

Y****

09-12-2022

Selamaleyküm ben bu otobüs Gökbey Seyahat firmayı beğendim çoh rahat ve ulaşması gereken yere tam zamanlı ulaşdim tavsiye ederim ! Çoh teşekkürler


HADİCE

****

06-10-2022

Otobüsden ve şöför muavin hepsinden Allah razı olsun sadece Reyhanlı’dan topboğazına giderken sıkıntı yaşadım onun harici çok ilgilendiler hatta gittiğim otobüsle aynı gün geri yolculuk yapmak nasip oldu ben şahsen memnun kaldım


İlker

Y****

25-09-2022

Son derece güzel bir yolculuk oldu kaptan ve muavine çok teşekkür ederim ✋


adnan

d****

15-08-2022

on numara on yıldız bir firma ilgi alaka iyiydi


Erkan

****

31-07-2022

Hizmet çok güzeldi ama araba çok eski aşırı sarstı


Mehmet

A****

26-07-2022

merhabalar, öncelikle olumsuz yorumlarım için şimdiden özür dilerim. otobüs eski model, ve oldukça rahatsız ediciydi, tv ve wifi yoktu, bileti alırken lüks diye alıyoruz ama nelerle karşılaşıyoruz. ama personeller, ince, nazik ve güleryüzlü idi, sorun çözme odaklıydılar. ama inanın otobüs yolda arızalanırda kalırız diye tedirginlik yaşamadım değil. teşekkürler.


Mustafa

A****

14-05-2022

İyiydi