Gökbey Seyahat Online Otobüs Bileti

Gökbey Seyahat Hakkında

GÖKBEY SEYEHAT
Yaz dönemi ile birlikte tatillerin ve seyahatlerin artması ile akıllarda oluşan soru en iyi hizmeti veren seyahat firmasının hangisi olduğudur. Sizler de bu tercih konusunda kararsızsanız 2017 yılından bu yana hizmet veren ve kısa süre içerisine adını duyurmuş kendini kanıtlamış Gökbey Seyahat hakkında bir araştırma yapabilirsiniz. Hedefi yolcuların memnuniyetini ve değişen beklentilerini kusursuz karşılamak olan bu firma zirvede yerini almaktadır.
OTOBÜS FİLOSU

 • Firmanın yeni kurulmuş olması ve düzenli bakım ve kontrollerinin yapılması sayesinde yeni olan otobüslerde konfor eksiksiz bir şekildedir.
 • Sık sık seferlerin yapılması da otobüs sayısının yeterliliğini göstermektedir.
 • Otobüslerde kaliteli bir havalandırma sisteminin kurulmuş olması uzun ve kalabalık yolcukların büyük bir kurtarıcısıdır.
 • İki veya tek kişilik koltuklara sahip olan bu otobüslerde kalite otobüsün her noktasında aynı düzeydedir. Tercihlerinizde hiçbir eksiklikle veya sorunla karşılaşmayacaksınızdır.
 • Otobüste sınırsız internet erişimi ve priz imkanı da bulunmaktadır.
 • Her yolcuya özel tabletlerde kaliteli görüntü ve ses sistemi ile dizi film izleyebilir, uzun yolculuklarınızı sıkılmadan geçirebilirsiniz.
 • Koltukların kumaşı terletmeyen ve rahat bir kumaştır. Her kişi için de koltuk önlerinde bulunan bardak tutmaya yardımcı aparatlar bulunmaktadır.
 • Her koltuk arası diz ve oturma genişliğine sahiptir. Ayrıca koridor kısmı da yolcuların rahatlıkla geçebileceği genişliktedir.
 • Koltuk üzerinde bulunan ışıklandırma sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sıcaklığa göre ayarlayabileceğiniz klima sayesinde de sıcak ve soğuklarda istediğiniz dengeyi kurabilirsiniz.
Otobüs filosunun sahip olduğu bu özelliklerle kısa sürede dahi farkını ve kalitesini, en iyi hizmeti vererek ortaya koymuştur.
POPÜLER GÜZERGAHLARI
 • Otobüs firmasının güzergahları, yolcuğun başlama saatleri, mola saatleri ve yolculuğun bitiş saati en başında müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede her yolcu saatinde otobüsünde olarak, emanet verilen eşyaların güvenliği de sağlanarak yolculuğa başlamaktadır.
 • Yolculuk süresince en başında belirtilen güzergahtan asla çıkılmamakta yol durumu, trafik ve hava durumu da planlanarak göz önünde bulundurulmaktadır.
 • Yeteri sürelerde istek ve ihtiyaçlara göre belirlenen mola alanlarına zamanında varılmakta ve molaya inmeden öce de yolculara mola süresi bildirilmektedir. Belirtilen mola süresi her yolcunun ihtiyaçlarını ve isteklerini rahatlıkla karşılayabileceği yeterliktedir.
 • Molaların ardından yolculuğun tamamlanmasında hiçbir gecikme bu zamana kadar söz konusu bile olmamıştır. Her yolcunun, yolculuk için ayırmış olduğu süre içerisinde hiçbir sorun ve gecikme yaşamadan istediği yere ulaşmasını ön planda tutan bu firma farkını her konuda ortaya koymuştur.
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
Gökbey Seyahat, yolcularının değişen beklentilerine göre kendini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Yolcularına verdiği önem, yalnızca otobüs seferi başladıktan sonra değil öncesinde ve sonrasında da ortaya konmuştur. Bunlardan bahsetmek istersek;
 • Gökbey Seyahat yolcularının otobüse ulaşımında onlara yardımcı olacak servis imkanı sunmaktadır. Bu servisler belirli noktalardan geçerek belirli sürelerde hareket etmektedir. Bu sayede otobüse ulaşmada servislerden yararlanmak da herhangi bir gecikmeyi ortadan kaldırır.
 • Otobüslerde bulunan ikramlar ve servislerde de gösterilen önem gözden kaçmamaktadır. İkramlarının çeşitliliği ve ihtiyaç doğrultusunda belirli zamanlarda sunuluyor olması oldukça konforludur. İstediğiniz doğrultusunda güler yüz ile su, yiyecek, içecek veya kolonya talebiniz hemen karşılanacaktır.
 • En çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olmasının bir diğer sebebi ise verdiği hizmetin kusursuz olmasıdır.
Tercihinizi bu firmadan yana yaptığınız takdirde hiçbir sorun yaşamadan keyifli ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Online ya da telefon ile konuşma üzerinden iletişime geçerek işlemlerinizi adım adım hiçbir soru işaretine takılmadan gerçekleştirebilirsiniz.
 

Gökbey Seyahat İletişim

Telefon: 0552 605 60 11
E-Posta: bilgi@gokbeyseyahat.com
Website:

Adres:
Saraykent mh. Yeni Otogar sk. No:3/E Antakya/HATAY/TÜRKİYE

Gökbey Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gökbey Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (14)
Ortalama Puan

2.05

20 Değerlendirme

K****

G****

31-12-2021

Sefer süresi daha beklentiden aldı ve çok istraht vardı ama servis çok güzeldi


m****

h****

18-11-2021

Harika


Y****

G****

01-11-2021

Çok kötü bir deneyimdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 saat rötarlı ve şoförleri hostlari kabaydi dolmuş gibi her yerde durdu.


S****

****

13-10-2021

Berbat. Bir daha asla tercih etmeyeceğim. İnternette verdikleri sefer saatiyle kendi kafalarına göre ayarladıkları arasında fark var. Önceki gün yazıhaneyi aradım sadece İskenderuna uğrayacağız dedi ama Dörtyola da uğradı. Son durağa 15 dk mesafe kala yarım saat durup yakıt aldı. Tepki verince de şoförle muavin yolculara "sistem böyle" dedi. Harika gerçekten. Onlar yüzünden cenazeye yetişemedim. Bir daha tercih etmemenin ötesinde hakkımı da helal etmiyorum.


D****

D****

13-10-2021

Traktörle gitseydim çok daha konforlu olurdu çok kötü bir yolculuk ve çok çok çok kötü bir otobüstü.hizmet diye hiçbir şey yoktu


F****

****

20-09-2021

Kütahya Hatay Dörtyol bilet aldım yanıma erkek yolcu ve gideceğim Dörtyol otogara girmedi e 5te indirdi 2 dakikalık işi 100lerce yolcu kaybedecek kendi bilir bilet satarken binerken de otogara girer dediler ama girmediler


H****

****

26-08-2021

Çok çok kötü bir Seyehat deneyimi oldu bizim için. 23/08/2021 tarihli hatay/Kastamonu saat 20:30 çıkışlı gökbey Seyehat aracında görev yapan muavin yolcularınızdan haraç ister gibi para alıyor siz firmanızın bu davranış karşısında nasıl bir tutum sergiliyorsunuz. Firmanız din dil ırk ayrımı yapmadan hizmet verdiğini düşünüyorum. Aracınıza topboğaz dan 13 nolu koltuğa yolcu alındı bağacı fazla diye ailesi muavin e para verdi araç dötyol a varıncaya kadar ses edilmedi Dörtyolda para istendi bu olay ne kadar doğru? Eğer bir yolcudan fazla para isteniyor ise karşılığında fiş verilmesi gerekiyor illegal yollarla değil yasal yollarla alınması gerekiyor. Gereğinin yapılmasını sizden rica ederim. Bu mesajı şikayet hattına attım cevap dahi vermediler gerisini siz düşünüm


A****

K****

20-07-2021

Gidişte kötü, dönüşte iyiydi.


K****

a****

20-07-2021

Tam bir rezillik hayatım da geçirdiğim en kötü yolculuktu. Otobüs aşırı pisti ve hamam böceği doluydu sakın buradan bilet alıp paranıza yazık etmeyin


A****

K****

17-07-2021

Hareket saati 65 dakika gecikebilen firma.