Gökbey Seyahat Otobüs Bileti Al

Gökbey Seyahat Hakkında

Gökbey Seyahat

GÖKBEY SEYEHAT
Yaz dönemi ile birlikte tatillerin ve seyahatlerin artması ile akıllarda oluşan soru en iyi hizmeti veren seyahat firmasının hangisi olduğudur. Sizler de bu tercih konusunda kararsızsanız 2017 yılından bu yana hizmet veren ve kısa süre içerisine adını duyurmuş kendini kanıtlamış Gökbey Seyahat hakkında bir araştırma yapabilirsiniz. Hedefi yolcuların memnuniyetini ve değişen beklentilerini kusursuz karşılamak olan bu firma zirvede yerini almaktadır.
OTOBÜS FİLOSU

 • Firmanın yeni kurulmuş olması ve düzenli bakım ve kontrollerinin yapılması sayesinde yeni olan otobüslerde konfor eksiksiz bir şekildedir.
 • Sık sık seferlerin yapılması da otobüs sayısının yeterliliğini göstermektedir.
 • Otobüslerde kaliteli bir havalandırma sisteminin kurulmuş olması uzun ve kalabalık yolcukların büyük bir kurtarıcısıdır.
 • İki veya tek kişilik koltuklara sahip olan bu otobüslerde kalite otobüsün her noktasında aynı düzeydedir. Tercihlerinizde hiçbir eksiklikle veya sorunla karşılaşmayacaksınızdır.
 • Otobüste sınırsız internet erişimi ve priz imkanı da bulunmaktadır.
 • Her yolcuya özel tabletlerde kaliteli görüntü ve ses sistemi ile dizi film izleyebilir, uzun yolculuklarınızı sıkılmadan geçirebilirsiniz.
 • Koltukların kumaşı terletmeyen ve rahat bir kumaştır. Her kişi için de koltuk önlerinde bulunan bardak tutmaya yardımcı aparatlar bulunmaktadır.
 • Her koltuk arası diz ve oturma genişliğine sahiptir. Ayrıca koridor kısmı da yolcuların rahatlıkla geçebileceği genişliktedir.
 • Koltuk üzerinde bulunan ışıklandırma sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz sıcaklığa göre ayarlayabileceğiniz klima sayesinde de sıcak ve soğuklarda istediğiniz dengeyi kurabilirsiniz.
Otobüs filosunun sahip olduğu bu özelliklerle kısa sürede dahi farkını ve kalitesini, en iyi hizmeti vererek ortaya koymuştur.
POPÜLER GÜZERGAHLARI
 • Otobüs firmasının güzergahları, yolcuğun başlama saatleri, mola saatleri ve yolculuğun bitiş saati en başında müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede her yolcu saatinde otobüsünde olarak, emanet verilen eşyaların güvenliği de sağlanarak yolculuğa başlamaktadır.
 • Yolculuk süresince en başında belirtilen güzergahtan asla çıkılmamakta yol durumu, trafik ve hava durumu da planlanarak göz önünde bulundurulmaktadır.
 • Yeteri sürelerde istek ve ihtiyaçlara göre belirlenen mola alanlarına zamanında varılmakta ve molaya inmeden öce de yolculara mola süresi bildirilmektedir. Belirtilen mola süresi her yolcunun ihtiyaçlarını ve isteklerini rahatlıkla karşılayabileceği yeterliktedir.
 • Molaların ardından yolculuğun tamamlanmasında hiçbir gecikme bu zamana kadar söz konusu bile olmamıştır. Her yolcunun, yolculuk için ayırmış olduğu süre içerisinde hiçbir sorun ve gecikme yaşamadan istediği yere ulaşmasını ön planda tutan bu firma farkını her konuda ortaya koymuştur.
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
Gökbey Seyahat, yolcularının değişen beklentilerine göre kendini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Yolcularına verdiği önem, yalnızca otobüs seferi başladıktan sonra değil öncesinde ve sonrasında da ortaya konmuştur. Bunlardan bahsetmek istersek;
 • Gökbey Seyahat yolcularının otobüse ulaşımında onlara yardımcı olacak servis imkanı sunmaktadır. Bu servisler belirli noktalardan geçerek belirli sürelerde hareket etmektedir. Bu sayede otobüse ulaşmada servislerden yararlanmak da herhangi bir gecikmeyi ortadan kaldırır.
 • Otobüslerde bulunan ikramlar ve servislerde de gösterilen önem gözden kaçmamaktadır. İkramlarının çeşitliliği ve ihtiyaç doğrultusunda belirli zamanlarda sunuluyor olması oldukça konforludur. İstediğiniz doğrultusunda güler yüz ile su, yiyecek, içecek veya kolonya talebiniz hemen karşılanacaktır.
 • En çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olmasının bir diğer sebebi ise verdiği hizmetin kusursuz olmasıdır.
Tercihinizi bu firmadan yana yaptığınız takdirde hiçbir sorun yaşamadan keyifli ve rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz. Online ya da telefon ile konuşma üzerinden iletişime geçerek işlemlerinizi adım adım hiçbir soru işaretine takılmadan gerçekleştirebilirsiniz.
 

Gökbey Seyahat İletişim

Telefon: 0552 605 60 11
E-Posta: bilgi@gokbeyseyahat.com
Website:

Adres:
Saraykent mh. Yeni Otogar sk. No:3/E Antakya/HATAY/TÜRKİYE

Gökbey Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gökbey Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.36

11 Değerlendirme

O****

C****

22-01-2023

Ben en ucuz bilet ücreti olduğu için hatay Gökbey firmasını seçmiştim, ama otobüs konforu, personelin ilgisi ve sürekli ikram hizmetine bakarsam en pahalı bu firmanın olması gerekir.


H****

****

06-10-2022

Otobüsden ve şöför muavin hepsinden Allah razı olsun sadece Reyhanlı’dan topboğazına giderken sıkıntı yaşadım onun harici çok ilgilendiler hatta gittiğim otobüsle aynı gün geri yolculuk yapmak nasip oldu ben şahsen memnun kaldım


M****

A****

26-07-2022

merhabalar, öncelikle olumsuz yorumlarım için şimdiden özür dilerim. otobüs eski model, ve oldukça rahatsız ediciydi, tv ve wifi yoktu, bileti alırken lüks diye alıyoruz ama nelerle karşılaşıyoruz. ama personeller, ince, nazik ve güleryüzlü idi, sorun çözme odaklıydılar. ama inanın otobüs yolda arızalanırda kalırız diye tedirginlik yaşamadım değil. teşekkürler.


M****

A****

14-05-2022

İyiydi


H****

***

16-02-2022

ÇOK RAHAT BİR YOLCULUKTU EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKÜRLER


K****

G****

31-12-2021

Sefer süresi daha beklentiden aldı ve çok istraht vardı ama servis çok güzeldi


m****

h****

18-11-2021

Harika


A****

K****

20-07-2021

Gidişte kötü, dönüşte iyiydi.


***

g****

29-04-2021

Gencen sene İlk defa bindim servisi metrodan iyiydi konforlu saatleride gayet zamanliydi


A****

S****

19-09-2020

Çok memnun kaldım konforu, ikramı, memnuniyeti,samimiyeti olsun araç güvenli ve azami hızda gidiyor gayet güzell