Hatay (Antakya) - Bursa Otobüs Bileti

Hatay (Antakya) - Bursa Otobüs Seferleri

 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  12:30
  BURSA
  05:20
  170 TL
 • Metro Turizm
  HATAY
  17:00
  BURSA
  09:20
  170 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  17:00
  BURSA
  06:50
  170 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  17:30
  BURSA
  10:20
  170 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  12:30
  BURSA
  05:20
  170 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  HATAY
  13:30
  BURSA
  06:20
  170 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  17:00
  BURSA
  06:50
  170 TL
 • Jet Turizm
  HATAY
  17:30
  BURSA
  09:20
  170 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  17:30
  BURSA
  10:20
  170 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  HATAY
  12:30
  BURSA
  05:20
  170 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  HATAY
  13:30
  BURSA
  06:20
  170 TL
 • Gökbey Seyahat
  HATAY
  17:00
  BURSA
  06:50
  170 TL
Tümünü Göster

Hatay (Antakya) - Bursa Seferi Yapan Otobüs Firmaları

CSR Seyahat
Efe Tur
Gökbey Seyahat
Lüks Adana
Has Turizm Ltd.
Hatay CSR Turizm
Hatay Günsas Turizm
Hatay Nur Seyahat
Jet Turizm
Metro Turizm

Hatay Hakkında

Özgürlüğün kenti neresidir diye soranlara Hatay diye cevap vermek mümkün olmaktadır. Çünkü bu kentte, Müslüman, Hristiyan, Ortodoks ya da herhangi bir mezhebe dahil olan insanlar uzun yıllar yaşamıştır ve hala da farklı kültürlere ev sahipliği yapılmaktadır.


Türkiye’nin en güney bölgelerinden olan Hatay, Daphne’nin hikayesinin geçtiği Harbiye’nin merkezidir. Birbirinden etkileyici tarihi unsurların beşiği olan Hatay, kültür turizmi, kıyı turizmi ve geleneksel Hatay Mutfağı ürünleri için ziyaret edebileceğiniz bir kenttir.

Özellikle yüzyıllar öncesinde kalan kalıntılar ve tarihi binalar sanat tarihçileri ve tarih meraklılarının ilgisini çekmektedir. Birbirinden Darb-ı Sak Kalesi, Koz Castle, Sokullu Kervansarayı oldukça önemli yerler arasındadır.

Ayrıca dalış meraklıları için Sütunlu Liman oldukça sakin deniziyle ilgi çekicidir. Medeniyet başkenti olan Hatay, İskenderun ve Antakya müzeleri ile de dikkat çekmektedir.

Bursa Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bursa Şehir içi taşımacılıkta en önemli taşımacılık hizmetinin alınacağı Bukart ile en uygun otobüs bileti kullanılarak toplu taşımada seyahat edilir.

Otogardan birçok araçla farklı merkezlere ulaşım yapılması mümkün olmaktadır. Otobüs, taksi ve servis gibi ulaşım araçlarının kullanılabileceği otogarda, birçok farklı bölgeye otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır.

BURULAŞ bünyesinde yer alan taşıma sistemleri, özellikle İstanbul Bursa arasında yer almaktadır. Helitaksi uygulaması ile İstanbul’a 25 dakikada ulaşmak mümkün olmaktadır. Bursa terminalinde, her zaman ulaşım için en iyi çözümleri yaratan belediye, taşıma hizmetleri konusunda başarılı uygulamalar yapmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için 0224 261 52 66 numaralı telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksi ile istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksiler açılış ücreti ve km başına ücretlendirilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bukart ile binebileceğiniz otobüsler için, terminaldeki büfelerden tek kullanımlık kartınızı alarak Ovaakça, BTSO Yeniceabat Kampı, Siteler, Atatürk Caddesi, Yıldırım, Nilüfer, Uludağ Ünv., Kestel, Gürsü, Beşevler, Teleferik, Çekirge, Emek, Bademli kavşağı gibi bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir.

Otogardan 24 saat otobüs seferleri düzenlenmektedir. Gece saatlerinde aralıklarla düzenlenen toplu taşıma seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir düzenlenen seferlerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Bursa’da trafik sorunu olmadığı için her yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursaray, Burtram, deniz uçağı, budo, otobüs gibi birçok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Bursa’nın çeşitli illerine ücretsiz yolcu taşıma servisleri vardır. Bu servislerle ilgili bilgi edinmek için seyahat ettiğiniz otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En Popüler Hatay (Antakya) - Bursa Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bursa Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  2°C
 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • açık
  Paz
  açık
  5°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  -0°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  -2°C

Haritada Bursa

Bursa Hakkında

Nüfus
2.842.547
Plaka
16
Telefon Kodu
224