Ankara Muş Otobüs Bileti

Ankara - Muş Otobüs Seferleri

 • Bitlis Taç Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:30
  MUŞ
  11:45
  500,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  23:30
  MUŞ
  14:30
  600,00 TL
 • Patnos İtimat
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  MALAZGIRT
  12:00
  600,00 TL
 • Vangölü Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  13:00
  MUŞ
  04:30
  600,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  MUŞ
  09:00
  600,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  MUŞ
  08:50
  600,00 TL
 • Best Van Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  11:30
  MUŞ
  03:30
  600,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  17:50
  MUŞ
  07:35
  400,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  18:30
  MUŞ
  09:39
  600,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  21:00
  MUS
  12:30
  600,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Muş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Ercis Sema
Lider Muş Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Erciş Seyahat
Vangölü Turizm
Vanyolu Seyahat
Yeşil Muş Ovası

Ankara - Muş Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Muş arası genellikle 16 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Muş arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van, Best Van Turizm, Ercis Sema, Lider Muş Turizm, Metro Turizm, Muş Yolu Turizm, Öz Erciş Seyahat, Vangölü Turizm, Vanyolu Seyahat, Yeşil Muş Ovası firmalarıdır.
Ankara Muş otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Ankara Muş otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Muş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Muş otogarına ulaşım için taksi, servis ve minibüsler tercih edilmektedir. Yeni otobüs terminalinin yapımı gündemde olduğu için, halkın tercihiyle taşınacak olan otogara yeni bir yer arayışına girilmiştir.

Şu anki otogara ulaşım için, taksi ya da dolmuş tercih edilebilir. Bazı otobüs firmaları da servis hizmeti vermektedir. Otogarda ücretsiz açık otopark bulunmaktadır. Muş otobüs firmaları en uygun otobüs bileti fırsatları bulabileceğiniz yerel otobüs firmalarıdır ve bazılarının ilçelerde yazıhaneleri vardır.

Bu yazıhanelerden çift yönlü servis hizmeti alınabilmektedir ve her otobüs firması vermese de, bazılarında ücretsiz servis vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

24 saat hizmet veren taksiler, otogarda bulunmadığı için otogara çok yakın olan Bizim Taksiden hizmet alabilirsiniz. (0436) 212 06 16 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksiler, açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanırlar.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Muş belediyesinin otobüs sayıları çok az olduğu için, otogara ulaşım çok tercih edilmemektedir. Genelde halk şehir içi otobüslerle ulaşım tercih etmektedir. Öğrenci indirimi bulunmaktadır ve ücretler 1.50 liradan başlamaktadır.

Şehir merkezine ulaşmak istediğinizde, otogardan geçen otobüslere binebilirsiniz. Otobüslerde bilet ve para geçerlidir. Tüm Muş ilçelerine ve bazı köylere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazılarının servis hizmeti vardır. Servis hizmeti alacağınız otobüs firmasıyla görüşerek, gitmek istediğiniz herhangi bir güzergaha servis olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Muş şehir içi ulaşımının en sık tercih edilen şekli olan minibüsler, her mahalle ve köye ulaşmaktadır. Minibüsle ulaşım için tercih edeceğiniz güzergaha merkezden her 10 dakikada bir minibüs bulabilirsiniz.

En Popüler Ankara - Muş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muş Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -13°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -7°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  0°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -7°C

Haritada Muş

Muş Hakkında

Nüfus
408.728
Plaka
49
Telefon Kodu
436