Adana Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Adana - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  ADANA
  14:30
  ADAPAZARI
  01:45
  500,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  ADANA
  18:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:30
  350,00 TL
 • Siirt Petrol
  ADANA
  21:59
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  10:59
  400,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  ADANA
  02:35
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  12:55
  399,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  ADANA
  04:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  12:30
  650,00 TL
 • As Adana Seyahat
  ADANA
  17:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  03:20
  430,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  ADANA
  20:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  07:00
  350,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ADANA
  23:58
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  12:58
  400,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  ADANA
  22:15
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  08:14
  400,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ADANA
  12:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:00
  480,00 TL
 • Çayırağası Vip
  ADANA
  20:35
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:25
  430,00 TL
 • Venn Seyahat
  ADANA
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:00
  400,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Adıyaman Anka
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Ben Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Çayırağası
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
CSR Seyahat
Dilmenler Turizm
Efe Tur

Adana - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 11 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Adana Villa Turizm, Adıyaman Anka, As Adana Seyahat, Astor Seyahat, Ben Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Çayırağası, Çayırağası, Cizre Nuh İtimat, CSR Seyahat, Dilmenler Turizm, Efe Tur firmalarıdır.
Adana Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Adana Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Adana - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları