Adana - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Adana - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Urfa Cesur Turizm
  ADANA
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:20
  150 TL
 • Astor Seyahat
  ADANA OTOGARI
  16:30
  SAKARYA OTOGARI
  03:00
  140 TL
 • Ben Turizm
  ADANA OTOGARI
  16:30
  SAKARYA OTOGARI
  02:30
  109 TL
 • Adana Villa Turizm
  ADANA
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:50
  110 TL
 • As Adana Seyahat
  ADANA OTOGARI
  17:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  02:57
  125 TL
 • Özkaymak
  ADANA OTOGARI
  17:00
  ADAPAZARI OTOGARI
  06:30
  115 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ADANA OTOGARI
  18:30
  ADAPAZARI OTOGARI
  05:15
  150 TL
 • Hatay Nur Seyahat
  ADANA
  18:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:20
  120 TL
 • Seç Turizm
  ADANA
  18:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:20
  120 TL
 • Adana Villa Turizm
  ADANA
  19:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:20
  120 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  ADANA
  19:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:50
  150 TL
 • Astor Seyahat
  ADANA OTOGARI
  19:00
  SAKARYA OTOGARI
  04:30
  140 TL
Tümünü Göster

Adana - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adana Villa Turizm
Adıyaman Anka
As Adana Seyahat
Astor Seyahat
Ben Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Çayırağası
Çayırağası
Cizre Nuh İtimat
CSR Seyahat
Dilmenler Turizm
Efe Tur

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Adana - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları