Verona Münih Uçak Bileti

Verona - Münih Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Münih Yerel Saat 13:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 300 KM

Verona - Münih Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Verona - Münih Uçak Biletleri

Verona - Münih Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Verona - Münih Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Verona Hakkında

Verona, Veneto bölgesindeki yedi ilden biri olmakta ve İtalya’ya bağlı olmaktadır. İtalya’nın kuzey kısmında bulunan şehir önemli bir turizm merkezidir. Tarihi, mimari ve kültürel eserler kentin turizm alanında ilerlemesinde önemli olmaktadır. Ayrıca yıl içerisinde pek çok uluslararası fuar bulunmakta ve yaz aylarında da uluslararası fuarlar yapılmaktadır. Antik Romalılardan kalma Arenada opera ve tiyatro gösterileri de yapılmakta ve oldukça kalabalık bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Şehirde bulunan pek çok tarihi alan Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Bunların yanında Rome ve Juliet’in şehri olarak bilinen şehir, Romenesk mimarisine dayanan şehir düzeni ile de oldukça fazla turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Münih Hakkinda

Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü ve Avrupa’nın en büyük on ikinci şehridir. İsar nehri kenarında kurulan bu şehrin dünya literatüründeki tanımı ise yürekli dünya şehri olmaktadır. Yüksek yaşam standartlarına sahip olan şehir, dışarıdan gelen birçok göçmenin ilk tercihi arasındadır. Dünyanın en büyük on festivalinden biri olan Ekim festivaline binlerce turist katılmaktadır. Şehirde Almanlar dışında Türkler, Hırvatlar, İtalyanlar, Yunanlar ve Sırplarda azınlık olarak yer almaktadır. Ülkenin teknoloji başkenti olarak bilinen Münih, BMW, Siemens, Man gibi firmalarında merkezi olmaktadır. Doğal parkları, tarihi mekânları, dini yerleri ile pek çok gezilebilecek mekanına sahip olan şehirde Marienplatz, Asam’s Church, Allianz Arena gibi mutlaka görülmesi gereken harika mekanlarda bulunmaktadır.

Verona - Münih Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Verona - Münih arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Verona - Münih arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 300 KM kadardır.
Verona ve Münih arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Verona - Münih arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Dolomiti, Air Canada, United Airlines, Lufthansa firmalarıdır.
Verona - Münih arasında Augsburg, Munich International, Brescia Montechiari, Villafranca havalimanları kullanılmaktadır.

Münih Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  15°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  8°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  9°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  0°C

Haritada Münih