Vancouver - Taipei Uçak Bileti

Vancouver - Taipei Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Taipei Yerel Saat 18:39
Yaklaşık Uçuş Süresi 13 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 9570 KM

Vancouver - Taipei Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Vancouver - Taipei Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Taipei Uçak Biletleri

DL Delta Air Lines 01 Ağustos 2023
Vancouver İstanbul 17.811 TL
Satın Al
AC Air Canada 01 Temmuz 2023
Vancouver İzmir 21.455 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 15 Mart 2024
Ankara Taipei 30.974 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 12 Ekim 2023
İstanbul Taipei 12.345 TL
Satın Al

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Taipei Hakkinda

Taipei, ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olmakta ve Tayvan’ın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Kültürel, siyasi ve ticaret alanlarında önemli bir merkez olan şehir, ilk olarak Çinliler tarafından seçilse de daha sonra Japon sömürgesi olmuştur. Ülkenin en canlı şehirleri arasında yer almakta ve oldukça sıcak bir iklime sahip olmaktadır. Kozmopolitik bir yapıya sahip olan şehir dünya üzerinde çok fazla bilinmemektedir. Şehrin genel olarak mimarisine bakıldığında mistik bir hava bulunmakta ve etkileyici tapınakları ile turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Gökdelenlerinin yanında parkları içerisinde yeşilin her tonunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Taipe 101 dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında yer almakta ve çok önemli tüketim- eğlence alanı olmaktadır.

Vancouver - Taipei Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Vancouver - Taipei arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 13 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Vancouver - Taipei arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 9570 KM kadardır.
Vancouver ve Taipei arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Vancouver - Taipei arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Eva Air, Air Canada, China Airlines firmalarıdır.
Vancouver - Taipei arasında Taiwan Taoyuan Intl, Song Shan, Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Taipei Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  28°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  29°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  29°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  29°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  29°C

Haritada Taipei