Toronto - Phoenix Uçak Bileti

Toronto - Phoenix Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Phoenix Yerel Saat 23:56
Yaklaşık Uçuş Süresi 4 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3030 KM

Toronto - Phoenix Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Toronto - Phoenix Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Toronto Hakkinda

Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden biridir. Ontario eyaletinin başkenti olan bu şehir yaklaşık olarak 6 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Şehrin içinde kullanılan dil İngilizcedir. Şehrin geneli göçmenlerden oluşmaktadır. Bu yüzden Chinatown, Greektown, Koreantown, Little Italy, Little Portugal gibi azınlık mahallerinin bulunduğu görülür. Şehir içinde pek çok yeraltı alışveriş merkezleri ve metro istasyonları bulunur. Bu yüzden şehir bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Şehrin en önemli simgelerinden biri de CN Tower’dır. Ayrıca şehrin güney bölgesinde Ontario Gölü bulunmaktadır.  Toronto Zoo şehrin doğusunda kalan ve dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinmektedir. Şehrin en çok dikkat çeken özellikleri arasında bu hayvanat bahçesini gösterebiliriz.  Şehir spor açısından da pek çok faaliyet göstermektedir. Basketbol takımı olarak NBA, futbol takımı ise NFL takımının bulunduğu bilinir.

Toronto - Phoenix Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Toronto - Phoenix arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 4 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Toronto - Phoenix arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3030 KM kadardır.
Toronto ve Phoenix arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Toronto - Phoenix arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Air Canada, Westjet, Caspian Airlines firmalarıdır.
Toronto - Phoenix arasında Williams Gateway Arpt, Deer Valley, Luke Afb, Sky Harbor Intl, Scottsdale Mncpl, Hamilton Jc Munro Intl, Buttonville, City Centre Apt, Pearson Intl havalimanları kullanılmaktadır.