Telaviv Yafo New York Uçak Bileti

Telaviv Yafo - New York Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
New York Yerel Saat 09:23
Yaklaşık Uçuş Süresi 13 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 9110 KM

Telaviv Yafo - New York Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Telaviv Yafo - New York Uçak Biletleri

Telaviv Yafo - New York Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Telaviv Yafo - New York Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

Telaviv Yafo - New York Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Telaviv Yafo - New York arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 13 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Telaviv Yafo - New York arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 9110 KM kadardır.
Telaviv Yafo ve New York arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Telaviv Yafo - New York arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, JetBlue, United Airlines, American Airlines, El Al Israel Airlines firmalarıdır.
Telaviv Yafo - New York arasında Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air, Sde Dov, Ben Gurion Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada New York