Tallinn - İstanbul Uçak Bileti

Tallinn - İstanbul Arasında Uçan Havayolları

Tallinn Hakkında

Tallinn, bir liman kenti olmakta ve Estonya’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Şehir üç ana bölümü ayrılmaktadır. Bunlardan ilki Katedral tepesi olmakta ve Estonya meclisinin bulunduğu alan olmaktadır. İkinci bölüm ise Eski kasaba olarak adlandırılmaktadır. Sıradan halkın yaşadığı alan olmaktadır. Bunun yanında üçüncü bölüm ise kırsal alanda ise çiftçiler yaşamaktadır. Kentin tarihi bölümü Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Eğitim alanında sanat, müzik, savunma akademilerine sahip olan şehir içerisinde enstitülüler de bulunmaktadır. Deniz ulaşımında İsveç, Rusya, Almanya gibi bir çok ülkeye feribot seferleri ile ulaşılmaktadır. Şehir içerisinde bulunan en büyük göl Ülemiste olmakta ve bu göl şehrin içme suyu için de kullanılmaktadır.

Atatürk Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul

Atatürk havaalanından şehir merkezine ulaşım oldukça fazla alternatife sahiptir. Birçok farklı ulaşım yoluyla şehir merkezine gitmenizi mümkün kılan araç seçenekleri, ekonomik ve lüks seçenekler olarak tercih edilebilir.


Toplu Taşıma Seçenekleri

Toplu ulaşım olarak, havalimanına 24 saat ulaşım sağlayan belediye otobüsleri tercih edilirse, İstanbul Kart kullanmak gerekir ve İstanbul kart ile metrobüs, metro ve otobüslere binmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Atatürk Havalimanı havalimanı taksi çağırmak için havalimanı kapısında bekleyen taksileri kullanabilirsiniz. 24 saat aynı taksi fiyatlarının geçerli olduğu İstanbul’da, km başına ücretlendirme yapılır ve belirli bir açılış ücreti vardır.  


Metro ile Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanına bağlantısı olan metro ile, Yenikapı’ya kadar gidebilirsiniz. Metro ile birçok farklı merkeze aktarma yaparak, Kabataş, Taksim gibi merkezi alanlara ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Servis

Havataş’a verilen ihale nedeniyle Havaş ile sorun yaşansa da, Havataş 30 TL karşılığında havalimanından merkezi noktalara yolcu taşımaktadır.


Araç Kiralama

Atatürk havalimanı rent a car hizmeti almak istediğinizde 24 saat kesintisiz olarak araç kiralayabilirsiniz. 0212 465 45 50 numaradan iç ve dış hatlar için araç kiralayabilirsiniz. 

En Ucuz Tallinn - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Tallinn - İstanbul Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Tallinn - İstanbul Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

2070 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

3 saat 20 dakika

İstanbul Yerel Saat

10:49

İstanbul Hava Durumu

 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  25°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  25°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  24°C
 • açık
  Sal
  açık
  24°C
 • açık
  Çar
  açık
  24°C

Haritada İstanbul