Taipei - Manila Uçak Bileti

Taipei - Manila Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Manila Yerel Saat 21:07
Yaklaşık Uçuş Süresi 17 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 12460 KM

Hızlı Erişim

Taipei - Manila Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Manila Uçak Biletleri

TG Thai Airways Intl 08 Ekim 2023
Taipei Ankara 25.995 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 02 Ekim 2023
Taipei İstanbul 156.452 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 20 Aralık 2023
Adana Manila 27.523 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 13 Temmuz 2024
Ankara Manila 22.716 TL
Satın Al
PC Pegasus 12 Ekim 2023
Antalya Manila 23.979 TL
Satın Al
5J Cebu Air 01 Aralık 2023
Bangkok Manila 4.520 TL
Satın Al
GF Gulf Air 01 Aralık 2023
İstanbul Manila 17.311 TL
Satın Al
PC Pegasus 19 Ekim 2023
İzmir Манила 23.478 TL
Satın Al
PC Pegasus 10 Ocak 2024
Lefkoşe Manila 22.191 TL
Satın Al
3K Jetstar Asia 03 Ocak 2024
Phuket Manila 7.335 TL
Satın Al

Taipei Hakkinda

Taipei, ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olmakta ve Tayvan’ın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Kültürel, siyasi ve ticaret alanlarında önemli bir merkez olan şehir, ilk olarak Çinliler tarafından seçilse de daha sonra Japon sömürgesi olmuştur. Ülkenin en canlı şehirleri arasında yer almakta ve oldukça sıcak bir iklime sahip olmaktadır. Kozmopolitik bir yapıya sahip olan şehir dünya üzerinde çok fazla bilinmemektedir. Şehrin genel olarak mimarisine bakıldığında mistik bir hava bulunmakta ve etkileyici tapınakları ile turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Gökdelenlerinin yanında parkları içerisinde yeşilin her tonunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Taipe 101 dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında yer almakta ve çok önemli tüketim- eğlence alanı olmaktadır.

Manila Hakkında

Manila, Filipinlilerin başkenti olarak bilinen bir yerdir. Şehrin doğu kıyısında bulunan en büyük adalarından biri de Luzon'da Manila Bay adasıdır. Şehir nüfusuna bakıldığında bizleri 10 milyonluk kişi karşılamaktadır.  Gün geçtikçe gelişen ve kendini geliştiren bu şehir modern bir görünüm almaktadır. Filipinlerin en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin başkentinden daha popüler bir yapıya sahiptir. Şehir ismini tropikal kuşaktaki kıyı ve bataklıklardan yetişen bir bitki cinsinden aldığı bilinmektedir. Geçmiş zamanda savaş sırasında oldukça tahrip edilen şehir zamanla kendini yenileyerek bağımsızlığını ilan etmeyi başarmıştır. Şehir kendini kültürel ve ekonomik alanda da kanıtlamayı başarmıştır. Çeşitli başarılara imza atan şehirde de zamanla nüfus artışları yaşanmış ve sık ziyaret edilir bir alan haline gelmiştir.

Taipei - Manila Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Taipei - Manila arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 17 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Taipei - Manila arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 12460 KM kadardır.
Taipei ve Manila arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Taipei - Manila arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Cebu Air, Nice Helicopteres, China Airlines, Eva Air, Philippine Airlines firmalarıdır.
Taipei - Manila arasında Manila Mnpl, Taiwan Taoyuan Intl, Song Shan havalimanları kullanılmaktadır.

Manila Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  31°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  27°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  26°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  28°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  29°C

Haritada Manila

Manila Havalimanları