Syracuse - Philadelphia Uçak Bileti

Syracuse - Philadelphia Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Philadelphia Yerel Saat 04:48
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 350 KM

Syracuse - Philadelphia Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Syracuse - Philadelphia Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Filedelfiya Hakkında

Filedelfiya, ABD’nin en büyük beşinci şehri olmakta ve ülkenin ilk başkenti olarak tanımlanmaktadır. Pensilvanya Eyaletinin en doğusunda bulunan şehirde eski ABD başkanı Thomas Jefferson yaşamıştır. Siyasal çalışmalarının yanında bilimsel projeleri de olmuştur. Bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı şehir olmakta ve NBA maçlarının tümü de bu şehirde oynanmaktadır. Heykel ve resim akademileri bulunduran şehrin en meşhur caddesi South Street olmaktadır. Subtropikal iklimi bulunmaktadır. Gezilip görülebilecek alanları arasında oldukça farklı mekânlar bulunmaktadır. Büyülü bahçeleri, Sanat müzesi, Fairmount parkı, Hayvanat bahçesi, Eyalet hapishanesi, Belediye sarayı, Bağımsızlık sarayı gibi gezilip görülebilecek pek çok mekânı içerisinde barındırmaktadır. Pek çok ilki barındıran şehirde bulunan Rock merdivenleri de turistlerin ilgi odağı arasında yer almaktadır.

Syracuse - Philadelphia Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Syracuse - Philadelphia arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Syracuse - Philadelphia arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 350 KM kadardır.
Syracuse ve Philadelphia arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Syracuse - Philadelphia arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Airlines, Qatar Airways, Air Paradise, British Airways, Comair Inc. firmalarıdır.
Syracuse - Philadelphia arasında Wings Field, Mustin Alf, Philadelphia Intl, North, Spb, Trenton-Mercer, Railway Station, Hancock Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Philadelphia Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  15°C
 • açık
  Cmt
  açık
  13°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  18°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  21°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  15°C

Haritada Philadelphia

Syracuse Havalimanları

Philadelphia Araç Kiralama Konumları