Seattle - Orlando Uçak Bileti

Seattle - Orlando Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Orlando Yerel Saat 06:42
Yaklaşık Uçuş Süresi 6 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4090 KM

Seattle - Orlando Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Seattle - Orlando Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Orlando Uçak Biletleri

TK Turkish Airlines 01 Ekim 2023
Seattle Antalya 24.224 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Ekim 2023
Seattle Dalaman 25.056 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 04 Ekim 2023
Seattle İstanbul 20.311 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 01 Ekim 2023
Σιάτλ Los Angeles 6.193 TL
Satın Al
XQ SunExpress 10 Ekim 2023
Antalya Orlando 19.240 TL
Satın Al
FI Icelandair 10 Ekim 2023
Frankfurt Orlando 21.691 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 14 Ekim 2023
İstanbul Orlando 20.015 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 10 Ekim 2023
Moskova Orlando 36.888 TL
Satın Al
UA United Airlines 10 Ekim 2023
Paris Orlando 35.217 TL
Satın Al

Seattle Hakkında

Seattle, ABD sınırları içerisinde yer almakta ve Washington eyaletine bağlı olmaktadır. Şehrin ismi burada daha önce yaşamış olan Kızılderili kabilelerinin önderinden gelmektedir. Kanada’da altın bulunmasından sonra, altın avcıları bu alana yığılma yapmış ve ara kısımda bulunan bu şehirde bu ticaretten dolayı oldukça kalkınmıştır. Pek çok popüler müzik grubunun çıkış yaptığı şehir olarak ta anılan şehir, Starbucks kafelerinin de doğduğu yer olmaktadır. Doğal konumu itibari ile karla kaplı bir mekânın arka kısmında yemyeşil bahçeler bulunabilmektedir. Nemli ve canlı bir iklime sahip olan şehir zümrüt ünvanını sahiptir. Gezilip görülebilecek çok önemli mekânları bulunmaktadır. Bunlar arasında uçak müzesi, Spece Needle, Experience Music Project, Pioneer Square, Original Stabuck yer almaktadır.

Orlando Hakkinda

Orlando, Amerika Birleşik Devletlerinin güneydoğusunda yer alan Florida Eyaleti içinde bulunana bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.  Yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde iki milyon insan yaşamaktadır. Oldukça karma bir topluma sahip olan bu şehir de %61.10`u beyaz, %26.70`i Afrika uyruklu, %1.43 Asya uyruklu, %0.34 Avustralya uyruklu insan yaşamaktadır. Şehir içinde konuşulan dilleri ise İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce sıralayabiliriz. Turizm açısında kendini geliştirmiş olan bu şehirde oldukça büyük bir turistik kompleks inşa edilmiştir. ABD’nin ilk yerleşim birimlerinden olan Church Street Station Orlonda şehri içinde yer alır. Zaman içinde şehir tam anlamı ile bir eğlence merkezi haline getirilmiştir. Şehrin içinde Orlando Magic basketbol kulübü de önemli bir öneme sahiptir. NBA Dünya Şampiyona Serisinin finalinin de bu şehirde oynandığı bilinir.

Seattle - Orlando Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seattle - Orlando arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Seattle - Orlando arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4090 KM kadardır.
Seattle ve Orlando arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Seattle - Orlando arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Alaska Airlines, Singapore Airlines, Japan Airlines firmalarıdır.
Seattle - Orlando arasında Disney World, Orlando Intl, Herndon, Orlando Sanford Intl, Boeing Fld Intl, Lake Union Spb, Seattle Tacoma havalimanları kullanılmaktadır.

Orlando Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  26°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  27°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  27°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  28°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cmt
  orta şiddetli yağmur
  26°C

Haritada Orlando

Orlando Araç Kiralama Konumları