San Francisco - Ontario Uçak Bileti

San Francisco - Ontario Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Ontario Yerel Saat 23:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 830 KM

San Francisco - Ontario Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Francisco - Ontario Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Ontario Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 23 Mayıs 2023
San Francisco İstanbul 15.375 TL
Satın Al
AS Alaska Airlines 13 Nisan 2023
San Francisco New York 3.284 TL
Satın Al
UA United Airlines 19 Haziran 2023
İstanbul Ontario 12.796 TL
Satın Al

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

San Francisco - Ontario Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Francisco - Ontario arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Francisco - Ontario arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 830 KM kadardır.
San Francisco ve Ontario arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Francisco - Ontario arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde United Airlines, Air Canada, Skywest Airlines firmalarıdır.
San Francisco - Ontario arasında Ontario, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.