Reykjavik Londra Uçak Bileti

Reykjavik - Londra Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Londra Yerel Saat 12:16
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1880 KM

Reykjavik - Londra Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Reykjavik - Londra Uçak Biletleri

Reykjavik - Londra Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Reykjavik - Londra Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Reykjavik Hakkında

Reykjavik, yeryüzünde kutuplara en yakın mesafede bulunan şehir İzlanda’nın başkenti olmaktadır. Ülkenin genel nüfusuna bakıldığında yarısının bu şehirde yaşadığı görülmektedir. Balıkçılık alanında oldukça gelişmiş bir şehir olmakta ve adaları, boğazları, koyları ve sahil alanları ile oldukça farklı bir yerleşim merkezidir. Bu özelliklere rağmen şehrin iklimi kış aylarında ortalama -1 seviyelerinde olmaktadır. Şehirde enerji olarak Jeotermal ısıtma sistemi bulunmaktadır. Özellikle seracılık yapılan şehirde bu şekilde ısıtma sistemi ile üretimler yapılmaktadır. Bu nedenle dünyanın en temiz havasına sahip şehri de olmaktadır. Yaz aylarında festivallerin eksik olmadığı bir alan olan şehir içerisinde çok sayıda eğlence mekânı da bulunmaktadır. Hediyelik eşya üzerinde pek çok ünlü mağazada alışveriş alanında bulabilirsiniz.

Londra Hakkinda

Reykjavik Londra uçak bileti Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.

Reykjavik - Londra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Reykjavik - Londra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Reykjavik - Londra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1880 KM kadardır.
Reykjavik ve Londra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Reykjavik - Londra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde JetBlue, Jet2.Com, American Airlines, Icelandair, Wizz Air UK, British Airways, AirOnix firmalarıdır.
Reykjavik - Londra arasında Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted, Keflavik Intl, Reykjavik Dom havalimanları kullanılmaktadır.

Londra Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  14°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  14°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  11°C
 • açık
  Cum
  açık
  13°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  12°C

Haritada Londra