Raleigh Durham - Miami Uçak Bileti

Raleigh Durham - Miami Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Miami Yerel Saat 11:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1130 KM

Raleigh Durham - Miami Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Raleigh Durham - Miami Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Miami Hakkinda

Miami, Atlas Okyanusunun kıyısında bulunan ve turizm sektörünün fazlaca geliştiği bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin Floriya eyaletinin en büyük ikinci şehirdir.  Yaşayan insanların pek çok ülkeden göç ederek bu şehirde yaşamaya başladığı bilinir. Şehir içinde 5.000 Türk yaşadığı bilinir. Halk içinde en çok kullanılan dil ise İspanyolcadır. Çünkü halkın çoğunluğu yakın bölgelerden gelip yerleşmiştir. Sanat açısından da oldukça gelişmiş olan bu şehirde pek çok dizi çekimi yapılmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük desteğini alan Hispanik dizi sektörü birçok dizinin çekilmesine vesile olmuştur. Özellikle Dünyaca ünlü en güzel Latin Dizilerinin bu bölgede çekildiği de bilinir. Şehirde izlenen en önemli televizyon kanalının Telemundo olduğu bilinir.

Raleigh Durham - Miami Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Raleigh Durham - Miami arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Raleigh Durham - Miami arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1130 KM kadardır.
Raleigh Durham ve Miami arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Raleigh Durham - Miami arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde American Eagle, Iberia, American Airlines firmalarıdır.
Raleigh Durham - Miami arasında Miami Intl, Seaplane Base, Opa Locka, Tamiami, Dade Collier, Raleigh Durham havalimanları kullanılmaktadır.