Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bileti Satın Al

Orta Afrika Cumhuriyeti Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Bangui

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BEAC, Francs

Telefon kodu

236

Başkent

Bangui

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Orta Afrika Cumhuriyeti arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Bakouma, Bambari, Bangassou, Batangafo, Berberati, Birao, Bossangoa, Bossembele, Bouar, Bouca, Bozoum, Bria, Carnot, Gordil, Gounda, Kawadjia, Koumala, Mboki, Mpoko Intl, Ndele, Ouadda, Ouanda Djalle, Rafai, Yalinga, Zemio havalimanı Orta Afrika Cumhuriyeti uçuşlarında kullanılır.
Orta Afrika Cumhuriyeti Uçak Bileti

Orta Afrika Cumhuriyeti Hakkında

Orta Afrika Cumhuriyeti (OAC) şaşırtıcı nadir doğal güzelliği ve dünyanın en harika yabani hayatının bazılarıyla bir ülkedir. Orman fili ve ova gorillaları ile karşılaşmalar açısından Afrika’nın en iyi yerlerinden biridir ve bazılarının söylediğine göre kelebekleri görmek için dünyanın en iyi yerlerinden biridir. Ayrıca kıta üzerindeki yoksul ve en az gelişmiş ülkelerden biridir.

Orta Afrika Cumhuriyeti yüzyıllar boyunca kolonileştiricilerden ve daha sonra önceki kolonileştiricler ile gizli bir anlaşmada olan kendi liderlerinden gelen açgözlülüğe katlanmıştır. Yine de bu yağmalanmış milletin insanları içten ve dostçadır ve konuşmaları kederden çok umut ile doludur.

Orta Afrika Cumhuriyeti kara ile çevrilidir, hudut kapıları zor ve tehlikeli olabilir ve uçuşlar pahalı ve seyrektir. Ülke şu anda yolculuk yapılacak kadar sabit ya da güvenli değildir. Ne yaparsanız yapın, ziyaret etmeye kalkışmadan önce büyükelçilik ile durumu kontrol edin.

Orta Afrika Cumhuriyeti Yönüne Uçan Havayolları