Nijer Uçak Bileti Satın Al

Nijer Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Niamey

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BCEAO - Francs

Telefon kodu

227

Başkent

Niamey

En Ucuz Nijer Uçak Biletleri


TK Türk Hava Yolları 05 Şubat 2023
İstanbul Niamey 11.495 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 10 Şubat 2023
İstanbul Niamey 11.495 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Nijer arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Nijer uçak bileti fiyatı 11.495,39 TL kadardır.
Agades, Arlit, Birni Nkoni, Maradi, Niamey, Tahoua, Zinder havalimanı Nijer uçuşlarında kullanılır.
Nijer Uçak Bileti

Nijer Hakkında

Nijer sadece olumsuz sebepler yüzünden haberlere çıkıyor gibi gözüküyor: yakında olmuş darbesi, Tuareg İsyanı, yıkıcı açlığı. Ancak çöl cumhuriyetini ziyaret ettiğinizde sıcak ve cömert Müslüman nüfusu ve Sahra’nın kenarındaki tarihi kervan şehirlere doğru müthiş her şey serbest seyahat bulacaksınız.

Kuzeyde, Air Dağları’nın yalın ihtişamı Neolitik taş sanatı ve baş döndürücü vaha şehirlerini saklamaktadır. Ténéré Çölü’nün geniş kumulları içinde dinazor mezarlıkları ve ıssız ortaçağa özgü yerleşlimler bulacaksınız. Güneyde tarihi Sahra içinden geçen ticaret you şehir Agadez ve Zinder sultanlığı kerpiç mimarisinin görkemli labirentlerinin evidir. Doğa severler için, Koure’da çok çeşitli W Bölgesel Parkı ve vahşi zürafa sürüleri vardır.

Şu anki güvenlik durumu Nijer’in halen gezginlere yasak olduğunu ifade ediyor. Sahel boyunca yabancılara saldırılar gerçekleşmiştir ve çocuk kaçırma halen yüksek seviyededir.

Nijer Yönüne Uçan Havayolları