New York Burlington Uçak Bileti

New York - Burlington Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Burlington Yerel Saat 14:54
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 300 KM

New York - Burlington Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz New York - Burlington Uçak Biletleri

New York - Burlington Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve New York - Burlington Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

New York Hakkinda

New York, dünya üzerinde bulunan en kalabalık metropolitan özelliği bulunan merkez olmaktadır. ABD’nin en kalabalık şehri olmakta ve finans, ticaret, moda, medya, sanat, teknoloji, eğitim, araştırma hatta eğlence sektörlerinde de önde gelmektedir. Tüm dünyanın bu sektörlerde tercih ettiği bir kent olarak küresel kent özelliğinde olmaktadır. Dünyanın en büyük limanını barındıran şehir, nüfusu itibari ile bakıldığında göçmenlerden oluştuğu görülmektedir. 170 adet dil konuşulan New York şehrinde İngilizce dışında İspanyolca da konuşulmaktadır. Amerikan kültürüne özel hareketlerin doğum yeri olarak bilinen şehirde mutlaka görülmesi gereken özgürlük heykeli, dünyaca ünlü bir yer olmaktadır. Bunun yanında Times Meydanı, Empire State Binası, Central Park gibi görülmeye değer yerleri ile popülaritesi dünya çapında bir şehir olmaktadır.

New York - Burlington Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New York - Burlington arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New York - Burlington arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 300 KM kadardır.
New York ve Burlington arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New York - Burlington arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, JetBlue, Qatar Airways, American Airlines, Hawaiian Airlines, Pinnacle Airlines firmalarıdır.
New York - Burlington arasında Burlington, Newark Liberty Intl, John F Kennedy, La Guardia, Battery Pk City, East 34St Landing, Wall Street Spb, Marine Air havalimanları kullanılmaktadır.

Burlington Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  16°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  11°C
 • açık
  Çar
  açık
  12°C
 • açık
  Per
  açık
  10°C

Haritada Burlington