Minneapolis Londra Uçak Bileti

Minneapolis - Londra Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Londra Yerel Saat 20:34
Yaklaşık Uçuş Süresi 9 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 6450 KM

Minneapolis - Londra Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Minneapolis - Londra Uçak Biletleri

Minneapolis - Londra Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Minneapolis - Londra Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.

Minneapolis - Londra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Minneapolis - Londra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 9 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Minneapolis - Londra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 6450 KM kadardır.
Minneapolis ve Londra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Minneapolis - Londra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde KLM, Delta Air Lines, Air France, Virgin Atlantic firmalarıdır.
Minneapolis - Londra arasında Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted, Flying Cloud, Crystal, Saint Paul Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Londra Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  14°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  14°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  11°C
 • açık
  Cum
  açık
  13°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  12°C

Haritada Londra