Milwaukee - Boston Uçak Bileti

Milwaukee - Boston Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Boston Yerel Saat 04:56
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1370 KM
Boston Hızlı Erişim

Milwaukee Boston Seferli Firmalar

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.
Milwaukee - Boston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Milwaukee - Boston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Milwaukee - Boston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1370 KM kadardır.
Milwaukee ve Boston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Milwaukee - Boston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Midwest Airlines, Virgin Atlantic, Korean Air firmalarıdır.
Milwaukee - Boston arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, General Mitchell, Timmerman havalimanları kullanılmaktadır.
Boston Hava Durumu
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  23°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  17°C
 • açık
  Sal
  açık
  24°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  29°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  26°C
Haritada Boston
Boston Araç Kiralama Konumları