Milano Lamezia Terme Uçak Bileti

Milano - Lamezia Terme Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Lamezia Terme Yerel Saat 12:52
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 930 KM

Milano - Lamezia Terme Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Milano - Lamezia Terme Uçak Biletleri

Milano - Lamezia Terme Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Milano - Lamezia Terme Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Milano Hakkinda

Milano, Avrupa’nın moda ve otomotiv başkenti olmaktadır. Lombardiya bölgesinin başkenti olmakta ve kalabalık nüfusu ile oldukça İtalya’nın en büyük ikinci şehri olmaktadır. Oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olan şehir, Avrupa’nın en zengin kenti olmaktadır. Şehir tam merkezinde olan gotik şeklindeki katedrali dünyanın en büyük yapısıdır. Ayrıca Galleria Vittorio Emanuele II dünyanın en eski alışveriş merkezi olmakta, şehrin simgeleri arasında yer alan La Scala da en büyük tiyatro binası olarak kayıtlara geçmiştir. Monza şehrinde bulunan otomobil sporları için hazırlanan pisti bulunmaktadır. Bunun yanında dünyaca popüler olan Milan takımı da bu şehrindir. Şehir içerisinde birden fazla üniversite bulunmakta, bunun yanında sanat galerileri de yer almaktadır.

Milano - Lamezia Terme Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Milano - Lamezia Terme arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Milano - Lamezia Terme arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 930 KM kadardır.
Milano ve Lamezia Terme arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Milano - Lamezia Terme arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alitalia, Air France, Wizz Air Hungary, Ryanair firmalarıdır.
Milano - Lamezia Terme arasında Bergamo Orio Al Serio, Linate, Malpensa, Parma, Segrate, Lamezia Terme havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Lamezia Terme