Marshall Adaları Uçak Bileti Satın Al

Marshall Adaları Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Pacific/Majuro

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

US Dollar

Telefon kodu

692

Başkent

Majuro

En Ucuz Marshall Adaları Uçak Biletleri


UA United Airlines 27 Nisan 2023
Manila Majuro 21.618 TL
Satın Al
PR Philippine Airlines 27 Nisan 2023
Manila Majuro 53.693 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Marshall Adaları arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Marshall Adaları uçak bileti fiyatı 21.617,62 TL kadardır.
Ailinglapalap Isl, Ailuk Island, Airok, Amata Kabua Intl, Arno, Aur Island, Ebadon, Ebon Apt, Elenak , Enewetak, Enijet , Enyu Airfield, Ine Island, Jabot, Jaluit Island, Jeh, Kaben, Kili Island, Kwajalein, Lae Island, Likiep Island, Loen, Majkin, Maloelap Island, Mejit Island, Mili Island, Namdrik, Namu, Rongelap Island, Tabal havalimanı Marshall Adaları uçuşlarında kullanılır.
Marshall Adaları Uçak Bileti

Marshall Adaları Hakkında

Burada hava deniz tuzundan dolayı biraz keskin kokar, mercan adalarından oluşan bu ada takımına Marshall Adaları Cumhuriyeti denir. Okyanus ve lagünler arasında yaşayan ada halkı balıkçılıkta ve gemicilikte uzmanladır ve geçimlerini denizden sağlarlar.  

Yerel halkın yüzlerinden adanın tarihi dokusunu okumak mümkündür. 1700’lerin sonu ile 2000 yıllarına kadar bu Mikronezya adaları pek çok farklı toplum tarafından ziyaret edilmiş, sömürülmüştür, bunların arasında İngilizler, Ruslar, Almanlar, Japonlar ve Amerikalılar vardır (genellikle önce misyonerler gelmiş sonra da sömürge güçleri gelmiştir). Günümüzde ada tüm bu toplumların etkisini taşımaktadır, adanın uluslararası meyve pazarları, farklı mutfakların yemeklerini yapan restoranları, caddelerin köşelerinde basketbol sahaları bulunmaktadır. Adanın arka sokaklarında yaşayan Marshall adası sakinleri ise ailelerinden kalan bahçeleri çiçeklerle dolu evlerde yaşamlarına devam etmektedirler. Adayı oluşturan iki mercan ada farklı özelliklere sahiptir. Başkent Majuro’nun bulunduğu ada daha çok Batılaşmıştır ve tropik özelliklere sahiptir. Kwajalein adası ise Amerikan ordusu tarafından kullanıldığı için sivil ziyaretçilere kapalıdır ve burada sadece Ebeye gecekondularında yaşayan yerel işçiler kalmaktadır. Adanın asıl çekiciliği ise travmatik nükleer olayları dışında tarihine dayanır ve ada tarihi geçmişi ile tüm tropik ada özelliklerine sahiptir. Eğer burada sadece birkaç gün geçirecekseniz Marshall Adaları Havalimanlarından fazla uzaklaşmamanızı öneririz çünkü burada sık sık uçuşlarda gecikmeler yaşanır ve havalimanı bu gecikmeler için misafirlerine konaklama hakkı sağlar. Ayrıca Majuro adasını ziyaret ederek klasik Robinson Crusoe havasını soluyabilir ve Majuro’dan İkinci Dünya Savaşı kalıntıları ile ünlü Bikini’ye geçebilir ve doğal güzellikleriyle ünlü Rongelap’da dalış yapabilirsiniz.  

Marshall Adaları Yönüne Uçan Havayolları