Manila - Taipei Uçak Bileti

Manila - Taipei Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Taipei Yerel Saat 06:25
Yaklaşık Uçuş Süresi 17 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 12460 KM

Manila - Taipei Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Manila - Taipei Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Taipei Uçak Biletleri

5J Cebu Air 18 Haziran 2023
Manila Cotabato 1.864 TL
Satın Al
5J Cebu Air 15 Haziran 2023
Manila Dubai 6.102 TL
Satın Al
GF Gulf Air 30 Temmuz 2023
Manila İstanbul 13.126 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 15 Haziran 2023
Manila Lefkoşe 19.253 TL
Satın Al
5J Cebu Air 19 Ekim 2023
Manila Melbourne 5.781 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 15 Mart 2024
Ankara Taipei 30.974 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 12 Ekim 2023
İstanbul Taipei 12.345 TL
Satın Al

Manila Hakkında

Manila, Filipinlilerin başkenti olarak bilinen bir yerdir. Şehrin doğu kıyısında bulunan en büyük adalarından biri de Luzon'da Manila Bay adasıdır. Şehir nüfusuna bakıldığında bizleri 10 milyonluk kişi karşılamaktadır.  Gün geçtikçe gelişen ve kendini geliştiren bu şehir modern bir görünüm almaktadır. Filipinlerin en büyük ikinci şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin başkentinden daha popüler bir yapıya sahiptir. Şehir ismini tropikal kuşaktaki kıyı ve bataklıklardan yetişen bir bitki cinsinden aldığı bilinmektedir. Geçmiş zamanda savaş sırasında oldukça tahrip edilen şehir zamanla kendini yenileyerek bağımsızlığını ilan etmeyi başarmıştır. Şehir kendini kültürel ve ekonomik alanda da kanıtlamayı başarmıştır. Çeşitli başarılara imza atan şehirde de zamanla nüfus artışları yaşanmış ve sık ziyaret edilir bir alan haline gelmiştir.

Taipei Hakkinda

Taipei, ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olmakta ve Tayvan’ın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Kültürel, siyasi ve ticaret alanlarında önemli bir merkez olan şehir, ilk olarak Çinliler tarafından seçilse de daha sonra Japon sömürgesi olmuştur. Ülkenin en canlı şehirleri arasında yer almakta ve oldukça sıcak bir iklime sahip olmaktadır. Kozmopolitik bir yapıya sahip olan şehir dünya üzerinde çok fazla bilinmemektedir. Şehrin genel olarak mimarisine bakıldığında mistik bir hava bulunmakta ve etkileyici tapınakları ile turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Gökdelenlerinin yanında parkları içerisinde yeşilin her tonunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Taipe 101 dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında yer almakta ve çok önemli tüketim- eğlence alanı olmaktadır.

Manila - Taipei Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Manila - Taipei arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 17 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Manila - Taipei arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 12460 KM kadardır.
Manila ve Taipei arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Manila - Taipei arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Eva Air, Philippine Airlines, Cebu Air, Nice Helicopteres, China Airlines firmalarıdır.
Manila - Taipei arasında Manila Mnpl, Taiwan Taoyuan Intl, Song Shan havalimanları kullanılmaktadır.

Taipei Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  27°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  28°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  27°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  26°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  27°C

Haritada Taipei

Manila Havalimanları