Macau - Shanghai Uçak Bileti

Macau - Shanghai Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Shanghai Yerel Saat 18:29
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1280 KM

Hızlı Erişim

Macau - Shanghai Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Şanghay Hakkinda

Şanghay, Çin sınırları içinde bulunan şehirdir. Şehrin en büyük özelliklerinden biri de Çin’in en büyük şehri olmasıdır. Doğu sahilinde bulunan Yangtze Nehri deltası üzerinde kurulmuş olan bu şehir oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Şehir içinde bulunan liman sayesinde ekonomi açısından ülkeye büyük bir katkısı olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Eskiden küçük bir balıkçı kasabası konumunda olan bu şehir zaman ilerledikçe kendini geliştirmiş ve büyük bir metropole dönüştüğü bilinir. Şehir içinde pek çok gökdelen inşa edilmektedir. Politik olayları, kültürü ve entelektüel tartışmaları ile adından sıkça söz ettiren şehir, son yıllarda dünyada ki en büyük kargo limanı haline gelmiştir. Ülkenin modern ekonomi kalesi olarak görülen bu şehir dünya üzerinden en büyük sekizci şehirdir. Kültürel, ticari, endüstriyel ve iletişim açısında oldukça gelişmiş olması şehirdeki pek çok imkânı da yaşayan halkın ayaklarına getirmektedir. Eğitim söz konusu olduğunda karşımıza Doğu Çin Normal Üniversitesi ve Şanghay Jiao Tong Üniversitesi çıkmaktadır.

Macau - Shanghai Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Macau - Shanghai arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Macau - Shanghai arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1280 KM kadardır.
Macau ve Shanghai arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Macau - Shanghai arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air China, Air Macau, China Eastern Airlines, Juneyao Airlines, Shanghai Airlines, Spring Airlines firmalarıdır.
Macau - Shanghai arasında International, Pudong Intl, Hongqiao Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Shanghai Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  7°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  5°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  3°C
 • açık
  Cmt
  açık
  4°C

Haritada Shanghai

Macau Havalimanları

Shanghai Araç Kiralama Konumları