Juazeiro Do Norte - Sao Paulo Uçak Bileti

Juazeiro Do Norte - Sao Paulo Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Sao Paulo Yerel Saat 12:46
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1970 KM

Hızlı Erişim

Juazeiro Do Norte - Sao Paulo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Juazeiro Do Norte - Sao Paulo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Juazeiro Do Norte - Sao Paulo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Juazeiro Do Norte - Sao Paulo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1970 KM kadardır.
Juazeiro Do Norte ve Sao Paulo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Juazeiro Do Norte - Sao Paulo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air France, KLM, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Tam Linhas Aereas, Gol Linhas Aereas, Lan Airlines firmalarıdır.
Juazeiro Do Norte - Sao Paulo arasında Regional Do Cariri, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Sao Paulo

Juazeiro Do Norte Havalimanları