Gdansk Zürih Uçak Bileti

Gdansk - Zürih Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Zürih Yerel Saat 21:26
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1040 KM

Gdansk - Zürih Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Gdansk - Zürih Uçak Biletleri

Gdansk - Zürih Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Gdansk - Zürih Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Zürih Hakkinda

Zürih, İsviçre’nin ekonomik ve kültürel alanında başkenti olmakta ve FIFA merkezini de barındıran şehir, oldukça kalabalık bir nüfus yoğunluğuna sahip olmaktadır. Avrupa’nın en iyi üniversiteleri arasında sayılan ETH ve Zürih üniversitelerini de barındıran şehir, deniz seviyesinden 408 m yükseklikte olmaktadır. Tepelerle çevrili olan şehir içerisinde kendi adı ile anılan göl de bulunmaktadır. Şehirdeki nüfusun yüzde otuzunu Almanlar, Portekizliler ve İtalyanlar oluşturmaktadır. Ilıman bir iklime sahip olan bu yerde turistik gezilerde katılabileceğiniz pek çok etkinlik bulunmaktadır. Dünyada bankacılık sektörünün en çok geliştiği merkez olan bu şehir; düzeni, temizliği, doğal mekânları ve tarihi merkezleri ile tatil zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz mükemmel bir seçim olacaktır.

Gdansk - Zürih Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gdansk - Zürih arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Gdansk - Zürih arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1040 KM kadardır.
Gdansk ve Zürih arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Gdansk - Zürih arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Swiss, LOT Polish Airlines, Helvetic Airways firmalarıdır.
Gdansk - Zürih arasında Lech Walesa, Zurich havalimanları kullanılmaktadır.

Zürih Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  7°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  4°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  9°C

Haritada Zürih