Delhi - Abu Dhabi Uçak Bileti

Delhi - Abu Dhabi Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Abu Dhabi Yerel Saat 01:43
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2280 KM

Delhi - Abu Dhabi Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Delhi - Abu Dhabi Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Abu Dhabi Uçak Biletleri

G9 Air Arabia 08 Eylül 2023
Delhi İstanbul 6.788 TL
Satın Al
FZ Flydubai 02 Temmuz 2023
Delhi İzmir 40.610 TL
Satın Al
UL Srilankan Airlines 06 Haziran 2023
Delhi Paris 13.906 TL
Satın Al
MH Malaysia Airlines 15 Eylül 2023
Delhi Phnom Penh 6.764 TL
Satın Al
6E IndiGo 06 Haziran 2023
Delhi Surat 3.227 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 30 Kasım 2023
Ankara Abu Dabi 8.889 TL
Satın Al
PC Pegasus 30 Haziran 2023
Antalya Abu Dabi 6.970 TL
Satın Al
UK Vistara Airlines 03 Temmuz 2023
Mumbai Abu Dabi 3.291 TL
Satın Al
RJ Royal Jordanian 09 Aralık 2023
İstanbul Abu Dabi 5.353 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 03 Ocak 2024
İzmir Abu Dabi 8.965 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 10 Haziran 2023
Kuveyt Abu Dabi 1.731 TL
Satın Al

Delhi Hakkinda

Delhi, Hindistan’ın en kalabalık ikinci metropolü olmakta ve nüfusu 17 milyonu aşmaktadır. Çeşitli otorite değişiklikleri sonrasında şehre çok sayıda göç olmuş ve etnik yapısı da bu nedenle oldukça çeşitli olmaktadır. Ülkenin ticari, siyasi ve kültürel alanda en önemli merkezleri arasında yer alan şehir, dünyanın en kalabalık kentleri arasında yer almaktadır. Kast sistemi şehirde hala bulunmakta ve Brahmanlar en üs sınıf olarak en ayrıcalıklı sınıf olmaktadır. Hümayün türbesi, Qutub kompleksi Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Gezilip görülebilecek mekânları arasında Kızıl Kale, Jama Masjid, Kutun Minar, Raj Ghat, Hint kapısı, Jain tapınağı, Bahai tapınağı gibi pek çok tarihi eser bulunmaktadır.

Abu Dabi Hakkında

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti olmakta ve Basra körfezi kenarında bulunmaktadır. Petrol bakımından oldukça zengin olan şehir, geniş sahraların içerisinde oldukça modern yapılar oluşturmuştur. Dünyadaki en önemli petrol rezervlerine sahip olan şehir, bir ada olmakta ancak karaya üç adet köprü ile bağlanarak ta normal işleyişini sürdürmektedir. Çöl iklimi hâkim olan şehirde oldukça görkemli binalar ve yapılar bulunmakta, adeta çöl ortasında bir vaha izlenimi oluşturmaktadır. Genel olarak mart ve Kasım aylarında hava sıcaklıkları düşebilmekte ancak bu zamanlarda da şehirde çok yoğun sis görülmektedir. Modern yapıları ve geçmişin izlerinin harmanlanması ile şehirde gezilebilecek pek çok mekân bulunur. Bunlar arasında Al Hosn Kasrı, Şeyh Zayed Camii, Emirates Palace, Ferrari dünyası gibi çok farklı mekânlara ev sahipliği yapmaktadır.

Delhi - Abu Dhabi Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Delhi - Abu Dhabi arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Delhi - Abu Dhabi arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2280 KM kadardır.
Delhi ve Abu Dhabi arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Delhi - Abu Dhabi arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Go Airlines, Etihad Airways, Nas Air, IndiGo, Flexflight firmalarıdır.
Delhi - Abu Dhabi arasında International, Bateen, Indira Gandhi Intl havalimanları kullanılmaktadır.