Dalian Pekin Uçak Bileti

Dalian - Pekin Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Pekin Yerel Saat 21:00
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1980 KM

Dalian - Pekin Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Dalian - Pekin Uçak Biletleri

Dalian - Pekin Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Dalian - Pekin Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Pekin Hakkinda

Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti konumunda bulunana bir şehirdir. Ülkenin en büyük ikinci metropol şehri olarak bilinen Pekin, merkezi yönetimle yönetilmektedir. Tarihin belirleyicisi konumunda olan şehir pek çok tarihi eseri içinde barındırmaktadır. Şehir içinde 14 kentsel semte ve 2 kırsal ilçeye sahip olduğu görülür. Ulaşım konusuna bakıldığında demiryolu ve karayolu ulaşımının kullanıldığı görülür. Şehir içinde bulunan havaalanı sayesinde şehir dışından gelen uçuşların gerçekleştirilmesi sağlanır. Ülkenin siyaset, eğitim ve kültür merkezi haline gelen Pekin, kendini geliştirerek adını dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Ülkenin finansal merkezi konumunda olan şehir, otomotiv sektöründe de oldukça iyi bir konumdadır. Şehir içinde gezilmesi gereken alanlara bakıldığında karşımıza Pekin Kütüphanesi, Pekin İmparatorluk Müzesi ve Çin Tarih Müzesi çıkmaktadır. Ayrıca 2008 yılında Yaz Olimpiyatlarına da ev sahipliği yapmıştır.

Dalian - Pekin Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Dalian - Pekin arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Dalian - Pekin arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1980 KM kadardır.
Dalian ve Pekin arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Dalian - Pekin arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air China, Air Canada, Shenzhen Airlines, Hainan Airlines firmalarıdır.
Dalian - Pekin arasında Nanyuan Apt, Capital Apt, Dalian havalimanları kullanılmaktadır.

Pekin Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  14°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  9°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  9°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  7°C

Haritada Pekin