Dalaman - Manchester Uçak Bileti

Dalaman - Manchester Arasında Uçan Havayolları

Dalaman Hakkında

Turizm başkenti olan Muğla, Fethiye, Bodrum, Dalaman, Marmaris, Datça gibi birbirinden büyüleyici tatil beldelerine sahiptir. Her mevsim popüler olan bu tatil cennetine dünyanın dört bir yanında turist akını vardır ve birçok turist de yerleşik yaşamı tercih etmiştir.

Bodrum, Marmaris, Güllük ve Fethiye de bulunan limanları ile oldukça önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Muğla’da iki havalimanı vardır. Biri Bodrum, biri de Dalaman’da bulunmaktadır ve uluslararası uçuşlar da yapılmaktadır. Yabancı yerleşik turistlerin sayısının çok olması nedeniyle, havalimanlarının iki adet olmasını gerektirmiştir.

Bu şirin ile birçok farklı ilden direkt olarak uçuş gerçekleştirilmektedir. Ayrıca karayolu ve deniz yolu ile de ulaşım vardır. Sezon haricinde en ucuz uçak bileti bulan öğrenciler, genelde ailelerini ziyaret etmek için havayolunu tercih etmektedir. 


Muğla Turistik Değerler

Güneyinde Akdeniz bulunan Muğla, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu çok özel bir coğrafi konumdadır. Bu nedenle yaz turizmi çok gelişmiştir.

Yerli ve yabancı turistler, yaz  mevsiminde en çok tercih edilen Bodrum ve diğer beldeleri tatil amaçlı tercih etmektedir. Bodrum Kalesi, antin çağdan kalan tiyatro ve daha onlarca tarihi kalıntı, hem tatil hem kültür turizmi yapmak isteyenler için idealdir. Ayrıca tekne turları ile gezilen koylar oldukça popüler aktivitelerdendir.

Muğla turizm şehri olduğu için yaz aylarında uçak bileti bulmak oldukça zordur. Bu nedenle erken rezervasyonlar çok yoğundur. Erken rezervasyon ile en uygun uçak bileti bulunması mümkündür. Tatil amaçlı sezonluk tercih edilen Muğla’ya üniversite eğitimi alan öğrenciler de seyahat etmektedir.

Yamaç paraşütü, kıyı turizmi, Akdeniz mutfağı ve daha birbirinden farklı aktiviteleri ile her an yaşayan bir şehir olan Muğla, Bodrum ve Marmaris gibi beldelerin ünlü gece hayatı ile oldukça sevilen bir şehirdir.

Manchester Hakkında

Manchester, İngiltere’nin kuzey ve batı kısmını oluşturan oldukça büyük bir şehirdir. Şehir modern bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça gelişme gösteren bir ulaşım hattı da bulunur. Şehir içinde okyanusla iklim hâkim durumdadır. Bu iklimde yaz ayları oldukça sıcak kış ayları ise soğuk geçmektedir. Kent içinde nem oranı oldukça yüksektir. Bu yüzden kış aylarında kar yağışı görülmemektedir. Şehrin ekonomi kaynaklarına bakıldığında karşımıza sanayi çıkmaktadır. Şehrin kültür ve müzik açısından da oldukça geliştiğini görebiliyoruz. Müzik açısından baktığımız da bizleri Bridgewater Hall Konser Salonu karşılamaktadır. Klasik ve batı müziğinin çalındığı bu alanda Manchester Camerata adlı bir oda orkestrası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Manchester Opera Evi, Manchester Palace Tiyatrosu, Manchester Contact Tiyatrosu bulunmaktadır. Mancinium antik Romalı kalesi yeniden yapılarak ziyaretçilere açılmıştır. Bunun yanı sıra gezilecek alanlar arasında pek çok müze de bulunmaktadır.

En Ucuz Dalaman - Manchester Uçak Bileti Fiyatları

Dalaman - Manchester Uçak Bileti Almak için Bütün Havayollarının Dalaman - Manchester Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com'da!
easyJet Dalaman - Manchester 25 Kasım 2022 1.847,65 TL
easyJet Dalaman - Manchester 15 Kasım 2022 3.099,15 TL
Pegasus Dalaman - Manchester 16 Kasım 2022 3.768,35 TL
easyJet Dalaman - Manchester 03 Ekim 2022 4.091,04 TL
Pegasus Dalaman - Manchester 22 Eylül 2022 4.126,4 TL
Pegasus Dalaman - Manchester 29 Eylül 2022 4.142,15 TL
SunExpress Dalaman - Manchester 03 Kasım 2022 4.404,53 TL
Pegasus Dalaman - Manchester 26 Eylül 2022 5.701,4 TL
easyJet Dalaman - Manchester 28 Eylül 2022 6.096,56 TL
Pegasus Dalaman - Manchester 29 Ekim 2022 9.708,2 TL

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

3020 km

Yaklaşık Uçuş Süresi

4 saat 40 dakika

Manchester Yerel Saat

18:27

Manchester Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  13°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  16°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  10°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  13°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  11°C

Haritada Manchester